[SH] Jj Utg

• orangapirate
      orangapirate
      Ezüst
      Regisztrált: 2011.05.20, Hozzászólások: 119
      Sziasztok!

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $6.48
      SB:
      $4.67
      BB:
      $2.00
      MP2 (Hero):
      $2.87
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $2.43

Preflop: Hero is MP2 with J, J.
      Hero raises to $0.06, 2 folds, BU calls $0.06, SB folds, BB calls $0.04.

Flop: ($0.19) 9, 8, 6 (3 players)
      BB bets $0.02, Hero raises to $0.12, BU folds, BB raises to $1.94, Hero calls $1.82.

Turn: ($4.07) T (2 players)

River: ($4.07) A (2 players)

Final Pot: $4.07.
      Results follow:

Hero shows a pair of jacks(J J).
      BB shows a pair of nines(9 K).

Hero wins with a pair of jacks(J J).

A gondolat menetem a következő volt, mivel a donkbet nagyon kicsi volt, így nem is töprengtem sokat az emelésen, de a visszaemelés mértéke meglepett, először szett-re gondoltam, de érték hívásnak ez túlzó mértékű, ezért a blöff merült fel bennem, én sorhúzóra, vagy FD-re becsültem, ezért adtam meg a fölépárral.
      A kérdésem az lenne helyes volt-e a gondolat menetem. Jó volt-e a megadás, vagy ilyen szitukban inkább dobni kellene a villain ismeretlen volt.
  • 5 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szia!
      Általában a mindonk/3bet nagyon erős lesz, így más infó/statok nélkül dobtam volna neki.

de érték hívásnak ez túlzó mértékű, ezért a blöff merült fel bennem, én sorhúzóra, vagy FD-re becsültem, ezért adtam meg a fölépárral.

Ebben mondjuk lehet ráció, de eléggé rizikósnak érzem... én dobtam volna ismeretlennek.:)
    • Leo221
      Leo221
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.02, Hozzászólások: 169
      Hali!

Ismeretlen ellen, aki teljes beülővel jön, az ellen többször én is dobni szoktam, de a minidonkbetbe van valami fishy, hogy esetleg blöffből teszi húzóval a visszaemelést, de akár teheti ezt AA-al is, elég sokfajta szituáció létezik...
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      20centing emeltem volna minimum és bet/foldon vagyok ha nincs read.
    • orangapirate
      orangapirate
      Ezüst
      Regisztrált: 2011.05.20, Hozzászólások: 119
      Köszönöm a válaszokat!

Megerősítettetek abban, hogy ez inkább dobás. Többször átgondolva most már én is inkább dobnék.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Sziasztok,

Köszi a handet és elemzéseket.

Teljesen egyetértek az előttem írtakkal...

Nagyon sokszor megbeszéltük már kézelemzőben, hogy a mindonk/raise vagy push, az így hihetetlenül monster és erős line a fisheknél és kb. az a pszichológiája, hogy indukál, hogy mindennel adjad meg vagy emelj, majd miután ráharaptál a csalira utána Rád tolja, hogy behúzzon a potba (csőbe)... Szóval read nélkül ez TP vagy overpárral szerintem egy fold...

Így hogy van read és mutatás fel kell írni és legközelebb tudhatod, hogy ha insta shovel, akkor inkább drawja vagy gyenge keze van, ha meg mindonk/3betel vagy minraisel, akkor meg erős valószínűleg...

A gondolatmeneted nagyon tetszik meg hogy gondolkodsz, ezt tartsd meg és soha ne menj át robotba, így lehet előre jutni és nagyszerű játékossá válni.

GL,
      L.