[SH] NL2 BB K9 vs SB

• Leo221
      Leo221
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.02, Hozzászólások: 169
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Hero (BB) ($2)
      MP ($6.85)
      CO ($3.46)
      Button ($2)
      SB ($7.11) 44/3 AF:1,9 Hands: 32 WTSD when SawFlop: 54
      UTG ($0.53)

Preflop: Hero is BB with K, 9
      4 folds, SB calls $0.01, Hero bets $0.06, SB calls $0.06

Flop: ($0.16) 6, Q, J (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($0.16) Q (2 players)
      SB bets $0.02, Hero calls $0.02

River: ($0.20) 10 (2 players)
      SB bets $0.02, Hero raises to $1.90 (All-In), SB calls $1.88

Total pot: $4
      Main pot: $4 between Hero and SB, won by Hero

Results below:

SB had 2, 8 (one pair, Queens).
      Hero had K, 9 (straight, King high).
      Outcome: Hero won $3.80

Sziasztok!

SB nagyon szeret játszani, főleg, ha nincs semmije, és riverre kiegészül, itt preflop a sok limpelőknek akartam mutatni, hogy nem mindig olcsón szerezhetik meg a nagyvakom...
      Flopon inkább nem cbeteltem, mert nagyon húzónehéz az asztal, turnön elég gyengének mutatom magam a csak megadással, ezért döntöttem, hogy a riveren akár a teljes letétem is betolhatnám, emelésre úgyis bedobja, ha nincs semmije (vagy épp megadja...), de FH-t kizártam...
  • 5 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Nekem tetszik így.
      Viszont preflop ilyenkor 4bb-t hívnék... ugye alapból 3, de a kiegészítőt ilyenkor limpelőnek szokás betudni:)
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szerintem is jó így. Izolálás nálam is 4bb.

Láttam már pár érdekes megadást, viszont az nagyon durva, h van olyan ember a világon, aki itt 28o-al megad egy all-in-t? Mire számított? V. ennyire kíváncsi? És a legviccesebb, h csak a 9-esel is vitted volna a potot. :)
    • Leo221
      Leo221
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.02, Hozzászólások: 169
      BB vs SB ellen csak ennyit emelek, mivel elég, ha pozícióba vagyok vele szemben, és hátha nem találok be, ugye egy fish bármivel bejöhet, és azt az 1 nagyvakot is jó megspórolni :f_pleased:
      De ha lett volna limpelő, akkor $0,12 ig emeltem volna.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szerintem az SB megadás is limpnek számít és itt egy fish-nek nagyon széles a skálája, szinte bármivel megad. Ezért a legtöbb esetben jobb leszel, tehát nem megspórolod az 1bb-t, hanem elveszíted... :)
      persze ez is csak egy vélemény :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

preflop simán jó a raise, pozink van, és vezetünk a range ellen, ilyen spotban a fishek sztem 80-90%-os rangel is kiegészítenek, egy ilyan range ellen meg nagyon jók vagyunk.

postflop is tetszik, egyesek ellen mehetne egy cbet, de aki ekkora hatalmas fish és ennyire sokat megy el terítésig, az ellen nekem is tetszik a chb és csak VALUE-ból betelünk ellene mindig...
      river meg nagyon jó, itt minden Qx, néha Jx megadhat, de a mutatást látva meg sírás:) 8as high, azért még engem is meg tud lepni:D

GL,
      L.