[SH] Qq Sb Nl4

• profcoco
      profcoco
      Bronz
      Regisztrált: 2011.09.27, Hozzászólások: 32
      A TT7 flopon más párra ill. húzóra gondoltam véletlensem 107-re,aztán mákoltam egy nagyot. (NEM FUTOTT TRACKER)
      Kérdésem:
      Ki,hogy játszotta volna?
      Jó volt-e ez így?
      A kézelemzésben miket javíthatnék?,ez az első.

Known Players:
      MP2: $9,45 - 236 bb
      MP3: $5,06 - 127 bb
      CO: $3,85 - 96 bb
      BU: $5,00 - 125 bb
      SB: $2,80 - 70 bb
      BB: $4,61 - 115 bb

0,02/0,04 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.508.2

Preflop: Hero is SB with Q:heart: , Q:club:
      Hero posts small blind ($0,02), BB posts big blind ($0,04), MP2 raises for $0,12, 2 folds, BU calls, Hero calls, BB folds

Flop: ($0,40 - 10 bb) T:spade: , T:diamond: , 7:spade: (3 Players)
      Hero checks, MP2 bets $0,28, BU calls, Hero bets $2,68, MP2 calls, BU calls

Turn: ($8,44 - 211 bb) K:heart: (3 Players)
      MP2 bets $1,84, BU calls

River: ($12,12 - 303 bb) Q:spade: (3 Players)
      2 , MP2 gets uncalled back ($4,45)
  • 4 válasz
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szia!

Preflop így adatok nélkül ez std 3bet szerintem. Flopon cbetelnék egy fél potot, majd turn-on is. Flopon bet/c, turn-ön b/f lenne, ha turnön check-raise-el, akkor lehet eldobom. Mivel riveren kiegészült a legtöbb húzó és valószínűleg nálunk van a legjobb lap rátolnám a maradék stack-et, ami eddigre már nem lenne feltűnő nagy hívás és ha beesett valamije szinte biztos adja is. Amivel nem adja, azzal vékony értéket se lehetne nyerni.
      Ezt viszont csak teljes beülővel tudod megjátszani és úgy is érdemes. Szóval ajánlom, h állíts be egy autotopup-ot, vagy ha nincs a teremben, akkor tölts újra minél sűrűbben, ha nem vagy meg 100bb.

üdv,
      CH
    • profcoco
      profcoco
      Bronz
      Regisztrált: 2011.09.27, Hozzászólások: 32
      Koszi,sztem jo a gondolatmeneted,en eleg csalin jatszottam ezt a handet,alap emeles kellene flop elott csak folyton dobtak a 20 fos fast foward mezonybol az emeles eröt mutatott és kattanäsbol rätoltam.Häla joistenek bejött :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia profcoco,

Örülök, hogy üdvözölhetlek első leosztásod alkalmából. Remélem, jól fogod érezni Magad itt nálunk. Ahhoz, pedig kétség sem fér, hogy ha rendszeresen fogod látogatni és aktívan használni a kézelemzőt, akkor rohamos léptekkel fog javulni a játékod;)

Nagyon sok jó és segítőkész játékos látogatja a fórumot, tényleg nyugodtan kérdezz bármivel kapcsolatban;)

Érdemes a kézelemzésben statisztikákat és mindenfajta egyéb információt, ami segíthet, azt megosztani a kézelemzőkkel... Ez így picit karcsú információ, hogy teljesen precíz, specifikus választ adjunk.

Ami fontos szerintem, hogy mindig 100bb-vel üljünk le. Egészen más gameplannel, stratégiával kell játszani 100bb-vel mint 70bb-vel és teljesen máshogy kell játszani 40-60bb-vel... Sok lap, ami plusz EV 100bb-sen közel sem lesz plusz EV 70bb-sen...

70bb-vel ez egy nagyon sima 3bet/broke, flopon is be lehet tenni overpárod van stack pot arány miatt ez nuts itt.

GL,
      L.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Ja és flopon csak simán emelnék a helyedben, nem pusholnám be a stacket, így jöhet érték 89, és FD-ből is, ha pusholsz, akkor sokszor izolálod a calling ranget overpárokra, Tx-ekre, 77-re...