[SH] 87o

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $50 (100 bb)
      MP: $21.65 (43.3 bb)
      CO: $60.06 (120.1 bb)
      BTN: $48.84 (97.7 bb)
      Hero (SB): $50.25 (100.5 bb)

Preflop: Hero is SB with 8 7
      3 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) 9 4 T (2 players)
      Hero bets $2, BB raises to $6, Hero folds

Ellenfél ismeretlen, 43 hand alatt eddig 33/18/0-t játszott.
      Preflop steal egy kicsit laza lehet de ekkor elég feszes voltam az asztalnál ezért döntöttem az open melett.
      Flop játékra lennék kíváncsi, hogy mit tennétek a helyemben. Szerintem a cbet standard. Call szerintem nem igazán jöhet szóba oop egy ilyen húzóval. Raise az elég meredek lenne egy ismeretlen arc ellen még akkor is ha itt azért IP gyakran blöffölhet is. Óvatosabb játék miatt döntöttem a fold melett.
  • 5 válasz
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Hy , dobnám preflop ezt.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ennyi statból Fishnek tűnik, szóval pre dobnám. Flop pedig cB/Fold-on lennék. Pozicióban még elgondolkodnék egy megadáson az elég jó implikált esély miatt, de OP valahogy nem tudom hogyan tudnánk kifizettetni, ha betaláluk.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.069
      Sziasztok!

Érdekes, szerintem jó a lopás preflop, tényleg gyengébb játékosnak tűnik, akivel szemben valószínűleg ki tudjuk hozni nyereségesre OOP is.

Flopon pedig nagyon határon van, főleg azért mert ismeretlen. Ha megadunk és betalálunk, akkor 9$-t kell még nyerni a 15$-os pot mellé, ami azért valószínűleg elérhető. Ezek függvényében belefér a call flopon, mert ha betalálunk törnön és mögénk passzol, akkor riveren valószínűleg 9$-os betet megad top párral. A 3bet szerintem szóba sem jöhet, az ilyen játékosok inkább emelnek top párral, mint blöffből, ezért is tartom jónak a flop cbet/call-t pusztán az outokra várva.

GL:
      novy
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Hali,

A, K, Q

turnön ha calloztuk a floppot szóba jöhetne egy fél pot körüli bet?
      Persze tudom, h ezek a lapok jellemzően nem lesznek ott a flop call rangünkben kivéve AT KT QT, A9, de ezt villain nem biztos h tudja, és top párnak ez lehet scarecard. (?)

megadás estén azért lenne outunk.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.069
      Nem mennék bele túl bonyolult blöffökbe, mert az ellenfél inkább hobbi játékosnak tűnik és lehet ragaszkodik a flop top párjához, szerintem elég EQ-nk van a flop megadáshoz, blöffök nélkül is, mert úgy gondolom, hogy az ellenfélnél nem lesz sok blöff.