[FR] NL10 98s

• Laci24
      Laci24
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.07, Hozzászólások: 6.091
      Sziasztok!

Flopon úgy döntöttem, hogy passzívan játszom ki az EQ-met, mert 5way pot. Viszont itt senki sem mutatott agressziót és turnön erősödött a handem, itt úgy gondoltam, hogy betelek, hogy elvigyem a potot.

Hogyan játszottátok volna a handet?

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players

BB: $10.00
      UTG: $10.33
      MP: $13.93
      CO: $17.20
      BTN: $7.55
      Hero (SB): $10.00

statok
      1. sor: név, handszám, 3bet, fold to 3bet
      2. sor: VPIP, PFR, steal, fold to resteal, AFq, fold sb to steal, fold bb to steal
      3. sor: flop cbet, fold vs. flop cbet, turn cbet, fold vs. turn cbet, WTSD, W$SD, bb szám

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 9 :diamond: 8 :diamond:
      1 fold, MP raises to $0.30, CO calls $0.30, BTN calls $0.30, Hero calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($1.50) 3 :diamond: 2 :diamond: 6 :club: (5 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks, CO checks, BTN checks

Turn: ($1.50) 9 :spade: (5 players)
      Hero bets $1, BB folds, MP folds, CO calls $1, BTN folds

River: ($3.50) 8 :spade: (2 players)
      Hero?
  • 3 válasz
    • lumposz
      lumposz
      Bronz
      Regisztrált: 2012.12.30, Hozzászólások: 364
      Lehet floppon betelnék, mivel a 4-es és a pározódások kivételével nekünk minden lap jó a barrelezésre, 5-7-T-vel kapunk + EQ-t az overlapokat meg lőhetjük blöffből ha az asztal engedi. Turn az nekünk tökéletes lap, ezt alapból lőnénk, viszont bet/foldon lennék, mivel még floppon lehet, hogy valaki megpróbált volna c/r-lni valami settel, riveren meg egyértelműen vbetelnünk kell, és valószínűleg ott már nem tudnék dobni.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Sztem sem rossz egy flop lead, de nem kötelező.

Amit itt tisztáznunk kell, hoyg a river az mindig nutsot ad. Sztem mindig elől vagyunk hacsak nem missclickelt, vagy esetleg egy 88 van nála.

Biztos, hogy nincs erős keze. LEgtöbbször valami pár vagy (busted)draw lehet nála. Nem tűnik túl aggronak és a párjai is olyan gyengék, hogy legtöbbször sztem elpasszplja őket, ezért sztem mindenképp vbetelni kéne. Simán fél pot körül, hogy esetleg meg tudjon adni.

Általában dobni fog. Legalább nem kell mutatni és jót tesz a piros vonalnak is:P :coolface:

üdv: IF
    • Laci24
      Laci24
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.07, Hozzászólások: 6.091
      Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Én is azon filóztam, hogy riveren mivel adhat meg. :D