[SH] NL50 AA SpeedPoker

• Fidel22
      Fidel22
      Black
      Regisztrált: 2008.12.05, Hozzászólások: 1.879
      Villain: 39/14/8,8
      BB call open: 67 (6)

Ftcbet: 50 (8)
      Raise cbet: 25 (8)

AF: 8,5 (5,55; 8,00; 4,00)
      AFq: 46 (50, 44, 33)
      WTSD: 18
      68 hand

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $55.47 (110.9 bb)
      UTG: $46.68 (93.4 bb)
      MP: $50.25 (100.5 bb)
      CO: $50.53 (101.1 bb)
      BTN: $21.29 (42.6 bb)
      Hero (SB): $74.82 (149.6 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      4 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) 4 6 7 (2 players)
      Hero bets $2.25, BB raises to $5.50, Hero calls $3.25

Turn: ($14) 4 (2 players)
      Hero checks, BB bets $14, Hero calls $14

River: ($42) Q (2 players)
      Hero checks, BB bets $15, Hero folds

Hogyan játszottátok volna ezt a handet? Thx!
  • 7 válasz
    • fmobil
      fmobil
      Platina
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.929
      Full v poker vajon betelne-e potot turnon? Nem valoszinu, de lehetseges, mivel a foleparoktol konnyen kaphat erteket.
      Huzo poziciobol szinten nem hinnem h betelne turnon, igy a kesz kezek fele tendal 88-JJ.
      Riveren call mert erdekelne mit jatszott igy. Persze nagyon vbet szagu a dolog de vagy fullra tennem, ami nagyon szuk range, vagy foleparra, amiket verunk.

Meg azon agyalok h egy J :heart: T :heart: vagy egy K :heart: J :heart: potot betelne-e turnon?
    • PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Hello!

Én szerintem már flopon betettem volna. Elég gyenge játékosnak tűnik. Lehet nála set ez biztos, de tök aggro a srác és egyébként is szerintem egy kicsit kicsi ez a raise (inkább félblöff szagú), valamint elég sok rosz turn jöhet amin nem tudod, hogy mitévő legyél.
      Nyilván IP szóbajöhet a call is. Viszont ha turnon potot callozol ami teljesen oké mivel csökkentek a szetek esélyei valamint 67-et is túlhúztad így riveren erre a betre nem dobhatsz. Lehet nála flush is de sokat blokkol a kintlévő A és Q kőr.

GL, pedro
    • subzero444
      subzero444
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.05, Hozzászólások: 123
      Szia!
      Floppot én is így játszottam volna, viszont turnön visszaemeltem volna rá. Turnon egy jó lap jött, csökkenti a 44 esélyét, 67-et már vered, flush nem egészül. Ami ver igazából az a 66, 77. Viszont sor/flushdrawok vannak kinn, amitől értéket nyerhetsz, illetve overpárok is lehetnek nála.
    • fmobil
      fmobil
      Platina
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.929
      Turn visszaemelesen en is gondolkoztam, nem is tunik rossznak a baj az h mondjuk egy JJ adna-e.

Nekem tuljatszasnak tunik a raise.
    • subzero444
      subzero444
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.05, Hozzászólások: 123
      Lehet JJ nem adna, de riveren se nyersz ki akkor belőle értéket. És ha JJ szerű lap van nála, akkor nagyon sok actionkiller lap jöhet, tehát ha adna is JJ-vel esetleg, az inkább turn.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Kevés hand van róla és kicsi a cbet.

Én biztosan figyelembe venném, hogy hogyan nyerte a terítéseket eddig. Ha nem nagyon nyert SD-t, akkor ez nálam easy cB/3Bet lenne, főleg ha turn kicsit már passzívabb. Elég árulkodó a flop kis emelés és elég jól látszik, hogy nem adja fel turnon. Szóval bármivel játszik így, azzal betelni fog a turnon is.

Röviden: Ellene ennyi statból Flop nagyobb cB/Call, Turn ch/Push lett vona a játékom, mert úgy gondolom ebben lesz több value. A flop cB/3bet sem lenne rossz, de azzal kizárunk rngeteg blöff lapot, amivel úgy gondolom turn még szedhet fel EQ-t és hívhat tovább/stackelődhet egy Kx-el...
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Kis minta, de látszik hogy agresszív. A dobás nem merülhet fel, szóval csak azt kell eldönteni, hogy a flopon vagy a turnön tegyük-e be. Igazából a flopon is tovább emelhetünk, mert én többször adnék itt neki valami gyenge TP vagy over párt, mint húzót.
      De a call se rossz, viszont ezen a turnön, ahol ennyire lecsökken azon lapok száma amik vernek, én már a ch/pusht választanám, főleg erre a hatalmas betre, mert ez legtöbbször valami gyenge, vagy közepes kész lap lesz, amit védeni akar. Szóval nem szeretnék még egy lapot látni úgy, hogy nincs bent a stack, mert egyrészt elromolhat a board, másrészt riveren gyakran mögénk passzolhat azokkal a lapokkal, amikkel turnön még betenné.

üdv, pborisz