[SH] NL50 AJs

• DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $20.46 (40.9 bb)
      BB: $50.23 (100.5 bb)
      Hero (SB): $55.70 (111.4 bb)
      CO: $46.40 (92.8 bb)

Preflop: Hero is SB with J A
      2 folds, Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

Flop: ($9) 7 J 8 (2 players)
      Hero checks, BB bets $5, Hero calls $5

Turn: ($19) K (2 players)
      Hero checks, BB bets $12.50, Hero calls $12.50

River: ($44) 3 (2 players)
      Hero checks, BB bets $28.23, Hero???

BB:http://pbrd.co/13tBCoZ

Pre nem akartam 4betelni mert nem dob rá, viszont elég széles 3bet range van SB ellen (11%). Postflop hogy játszanátok? Ha callolunk turnön, ami egy jó barrel card lehet neki, akkor kellene adni riveren is ? A rangeünk capped, Jx, ezt kb egy vak is láthatja, amivel nem nagyon tudunk már megadni riveren, szóval elég sok mindennel betolhatja, én a helyében mindennel allin mennék amivel cbeteltem a turnt, kivéve talán Jx-eket (kérdezném, hogy ez oké-e?). Viszont az a baj hogy eddig ugye nem nagyon aggrózott riveren (12k handes minta)
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ami nekem nagyon fura, az a cBet statja: 67(73)/ 73/ 48, vagyis kb bármilyen EQ-vel barrelez és riverre olyan tág skálával érkezik, hogy még az a 48% cbet is irdatlan magas lesz. Persze 3bet pot, szűkebb a range-e, de Bvb azért elég tágan 3betelhet.

Szerintem jó a pre call és ha már így alakult, akkor én 3utca call-on lettem volna még a river kis agressziója miatt is. Ez mondjuk lehet hiba és pont emiatt el kellene szórni, de én valahogy úgy gondolom, hogy ennyiért belefér és minden 3,5-dik alkalommal el fogunk kapni egy blöfföt, vagy még többször egy ilyen boardon.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Igazából én se tudok jobbat a 3 utca ch/c-nál ellene postflop, mert rengeteget barrelezik és most még jó is neki ez a turn lap a barrelre. Bár riveren kevésbé agresszív, azért nagy valószínűséggel itt nem fog leállni a blöffjeivel sem, mert a Te range-ed nyilvánvalóan gyenge.
      Az persze más kérdés mit tud rólad és milyennek lát. Mert ha netán lazán mész terítésig és ezt ő tudja, akkor már elgondolkodnék a river foldon.

üdv, pborisz