[SH] Nl25 Aj

• norris80
      norris80
      Platina
      Regisztrált: 2008.10.04, Hozzászólások: 1.457
      1. Meg "szokták" ezt emelni flopon?
      2. River donk jó?

Ellenfél: MP
      Hand: 43
      VPIP: 21
      PFR: 17
      AF: 12
      3bet: 6,3
      Fold to 3bet: 0 (1)
      Cbet: 100 (2)
      WTSD: 40
      WWSF: 80
      W$SD: 100

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $26.01 (104 bb)
      MP: $25.92 (103.7 bb)
      CO: $9.20 (36.8 bb)
      BTN: $25.55 (102.2 bb)
      SB: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with A J
      MP raises to $0.75, 3 folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60) 4 A 5 (2 players)
      Hero checks, MP bets $1, Hero calls $1

Turn: ($3.60) 3 (2 players)
      Hero checks, MP bets $2.75, Hero calls $2.75

River: ($9.10) J (2 players)
      Hero bets $6, MP raises to $21.42 and is all-in, Hero calls $15.42

Results:
      $51.94 pot ($2.00 rake)
      Final Board: 4 A 5 3 J
      Hero showed A J and lost (-$25.92 net)
      MP showed 7 6 and won $49.94 ($24.02 net)
  • 3 válasz
    • fmobil
      fmobil
      Platina
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.929
      Flopon nem emelnek, szaraz a board, van teritesi ertek, viszont egy emelessel tuljatszom a kezemet.

Mivel egy AK -val mar riveren mogenkcsekkelhet, ezert lehet floatolni, de szerintem ami itt visszatolja az minimum AA a kezben.

River 4 dollar bet/fold.

GL sdrink:
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Először is MP range ellen AJo-t nem flatelnék BB-ről. Kb 3B/Fold, vagy pre fold-on lennék egy regszerű arc ellen, mert szerintem nem állunk jól a range-e ellen (mivel még ismeretlen és nem tudhatjuk mivel adna meg 3betet, mivel emel Pre -pl. Axs, A9o..-).

Flop ch/call, turn ch/F-on lennék (ha kis info lenne már róla, akkor lehetne a turnt leadelni is, de ennyi stat kevés), mert nem barrel lapon folytatja, alig lehet nála gyengébb Ax, és ami gyengébb, az kb a chb-et választja nem pedig a barrelt.

River Lead/Call szerintem hiba. Ha ezen a turnon hívott, akkor kb hívni fog majdnem minden riveren (én legalábbis ezt gondolom) és kényelmesen mehetnénk ch/C-ra. A Lead után viszont nem hiszem, hogy gyengébb lappal valaha is visszaemelne. Ha már leadeltünk, akkor az lead/Fold.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Először is MP range ellen AJo-t nem flatelnék BB-ről. Kb 3B/Fold, vagy pre fold-on lennék egy regszerű arc ellen, mert szerintem nem állunk jól a range-e ellen (mivel még ismeretlen és nem tudhatjuk mivel adna meg 3betet, mivel emel Pre -pl. Axs, A9o..-).

Flop ch/call, turn ch/F-on lennék (ha kis info lenne már róla, akkor lehetne a turnt leadelni is, de ennyi stat kevés), mert nem barrel lapon folytatja, alig lehet nála gyengébb Ax, és ami gyengébb, az kb a chb-et választja nem pedig a barrelt.

River Lead/Call szerintem hiba. Ha ezen a turnon hívott, akkor kb hívni fog majdnem minden riveren (én legalábbis ezt gondolom) és kényelmesen mehetnénk ch/C-ra. A Lead után viszont nem hiszem, hogy gyengébb lappal valaha is visszaemelne. Ha már leadeltünk, akkor az lead/Fold.
      Szia!

Teljesen egyetértek mindennel.

üdv, pborisz