[SH] nl30 89s 3b pot IP

• electrobox
      electrobox
      Arany
      Regisztrált: 2007.05.26, Hozzászólások: 391
      egy laza agro reg 3betel BB-rol, itt vallalhato a 89s a call?
      illetve egy ilyen ellenfel ellen mi lenne a jo lepes a flopon? szerintem itt ezt nagyon sokszor fogja loni a teljes rangevel. igy ugy gondoltam, h ez egy nagyon jo flop raise/f-ra (8,5$). ez megallja a helyet? vagy csak siman floatoljam le, es turnon ujraertekeljem? esetleg adjam fel mar a flopon?

ellenfel:

Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2213503
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $33.04
      CO: $28.65
      Hero (BTN): $31.13
      SB: $29.35
      BB: $50.71
      UTG: $31.25

Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with 9 :spade: 8 :spade:
      3 folds, Hero raises to $0.60, 1 fold, BB raises to $2.40, Hero calls $1.80

Flop: ($4.95) 8 :club: 3 :heart: T :heart: (2 players)
      BB bets $3, Hero raises to ???
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Mivel találat esetén is ennyire bizonytalan vagy, hogy mit csinálj ellene postflop, ezért jobb lenne a pre fold.
      Egyébként a raise/fold nem tetszik, inkább megadnék, és turnön újraértékelés. Ha ezen a flopon dobunk, akkor tényleg nem sok értelme volt megadni. Erős húzót, 2pár+t ritkán fogunk flopolni.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Elég nagyot 3betel és mivel postflop teljesen agro én inkább kiszállnék. Ha megadunk, akkor viszont minden alkalmas boardon meg kell próbálnunk visszajátszani. Ez a flop tökéletes számunkra. Emelnék 8$-ig és ha visszaemel dobok.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Elég nagyot 3betel, úgyhogy PF ez dobás.
      Flopon elég nehét helyzetbe kerültünk, mert ő egy agresszív játékos, ezért a megadás nem lehet opció, mert szinte biztos folytatni fogja turnön, de ahhoz meg gyenge a lapunk, hogy végig megadjunk vele.
      Mivel nagyon sokat cbetel, ezért az emelés jöhetne szóba leginkább, mert arra dobhat jobb 8x-et, 99, és esetleg gyenge Tx-eket.

üdv, pborisz