[SH] nl30 AJo bvb

• electrobox
      electrobox
      Arany
      Regisztrált: 2007.05.26, Hozzászólások: 391
      egy fura regfeleseg a villain, akitol mar 1-2x lattam fura mutatast. eleg szelesen ved BB-rol (26%). ill a raise cbet 13%, probaltam felallitani neki egy ranget, de akarhogy is alakitottam, rajottem, h itt tul sokszor nem leszunk elol, ha raiset kapunk.
      ebben az esetben itt lehet h a flopon el kell dobunk ha megraisel?

mert ha csak megadunk, akkor nagyon sok rossz lap johet, de mar az is lehet h most 2par vagy kesz sor ellen jatszunk, vagy par+SD. illetve OOP nem hiszem h idealis a call.
      99-JJ nem hiszem h surun lesz nala, azokkal inkabb pre 3betel.

ellenfel:

Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2213508
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $28.65
      BTN: $39.40
      Hero (SB): $68.93
      BB: $34.99

Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with J :club: A :heart:
      2 folds, Hero raises to $0.90, BB calls $0.60

Flop: ($1.80) T :diamond: 9 :club: J :heart: (2 players)
      Hero bets $1.35, BB raises to $3.30, Hero ???
  • 2 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Egyetértek amit irsz, a cbet/broke túljátszás lenne, a cbet/call meg nehéz helyzetbe hozhat ezen a boardon.

Egyébként aggro ellenfelek ellen opció lehet szerintem a ch/calldown, mert sokmindennel betelhet a check után amit verünk, de a raise-re meg mint látszik nehéz helyzetbe kerülünk. És mivel air-rel ezt a flopot amúgy is ch/foldolnánk, ez egy jó hand arra, hogy igy erősitsük a check range-ünket.
      Egy QJ/QT-vel sokkal szivesebben cbetelnék itt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Egyetértek amit irsz, a cbet/broke túljátszás lenne, a cbet/call meg nehéz helyzetbe hozhat ezen a boardon.

Egyébként aggro ellenfelek ellen opció lehet szerintem a ch/calldown, mert sokmindennel betelhet a check után amit verünk, de a raise-re meg mint látszik nehéz helyzetbe kerülünk. És mivel air-rel ezt a flopot amúgy is ch/foldolnánk, ez egy jó hand arra, hogy igy erősitsük a check range-ünket.
      Egy QJ/QT-vel sokkal szivesebben cbetelnék itt.
      Szia!

Bizony egyetértek. Pontosan ezt szoktam javasolni ilyen ellenfelek ellen közepes erősségű lapokkal.

üdv, pborisz