[SH] NL50 A9s

• Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($42.91)
      Hero ($54.41)
      UTG ($20)
      UTG+1 ($50)
      CO ($59.63)
      BTN ($91.10)

Dealt to Hero A:spade: 9:spade:

fold, fold, CO raises to $1.50, fold, fold, Hero raises to $5, CO calls $3.50

FLOP ($10.25) 5:heart: 7:heart: 6:heart:

Hero checks, CO checks

Ha itt lenne egy :heart: nála azzal bettelne itt nem?

TURN ($10.25) 5:heart: 7:heart: 6:heart: Q:heart:

Hero bets $6, CO calls $6

RIVER ($22.25) 5:heart: 7:heart: 6:heart: Q:heart: Q:club:

Hero bets $14, CO folds

Ellenfél egy reg akinek eddig a bet vs mis cbet 4/4
  • 4 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Eredeti hozzászólás: Somogyi0
      És te nem? :)
    • Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Eredeti hozzászólás: Somogyi0
      És te nem? :)
      Én játszhatok ch/raiset, meg én fogok betelni.
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Arra értettem, hogy te mit reprezentálsz ezzel a blöffel. Ha szoktál chRaise-elni flopon ilyen helyzetben, akkor végülis lehet nálad . Mondjuk ebben a gondolatmenetben már benne van, hogy mi tudjuk, hogy ő tudja, hogy mi... :)

Nekem nem tetszik a blöff, főleg a riverbet. Azért a 4/4 még nem egy óriás minta, és a turn call után arra számitanék, hogy van nála egy , amit nem várnék, hogy eldob a riveren (én biztos nem dobnám el erre a line-ra, mert értelmetlennek tűnik, és ilyenkor jobban hajlok a bluffcatch-re).

Szerk: amúgy meg simán lehet nála a flop checkback után, 8:h8/9:h9/T:hT/J:hJ teljesen reális a range-ében.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Arra értettem, hogy te mit reprezentálsz ezzel a blöffel. Ha szoktál chRaise-elni flopon ilyen helyzetben, akkor végülis lehet nálad . Mondjuk ebben a gondolatmenetben már benne van, hogy mi tudjuk, hogy ő tudja, hogy mi... :)

Nekem nem tetszik a blöff, főleg a riverbet. Azért a 4/4 még nem egy óriás minta, és a turn call után arra számitanék, hogy van nála egy , amit nem várnék, hogy eldob a riveren (én biztos nem dobnám el erre a line-ra, mert értelmetlennek tűnik, és ilyenkor jobban hajlok a bluffcatch-re).

Szerk: amúgy meg simán lehet nála a flop checkback után, 8:h8/9:h9/T:hT/J:hJ teljesen reális a range-ében.
      Szia!

Egyetértek abban, hogy hero itt nem ad elő flösst és ha nem duplázódik a Q, akkor hibának is tartanám a betet riveren. De itt az ellenfélnél legtöbbször 1 pár hand lesz a turnön és az a néhány FD amit írtál. Viszont a második Q nekünk jól jön a folytatáshoz, mert a line-unk alapján pont Qx-et adunk elő és így hiába nem reppelünk flösst, nem tud megadni a párokkal.

üdv, pborisz