[SH] Nl Sh 10 Bb Kk

• potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.927
      Sziasztok!

ellenfél: 12/6 af: 1 18 hand

Pre a 120bb és rossz pozíció miatt ilyen nagy a 3bet.
      Flop kötelező cbet. (2,50 volt CO maradék letétje)
      BU játéka nagyon settre hajaz még akkor is ha pre nem volt meg az oddsa (nem volt meg? ?( )
      Turn c/f gyenge lenne. B/f-ra szerintem nincs már tér.
      C/c jobban tetszene mert ezzel a nyitással nagyon leszűkítettem a kezét.

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $17.03 (170.3 bb)
      CO: $4 (40 bb)
      BTN: $12.06 (120.6 bb)
      SB: $10.87 (108.7 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      CO posts BB OOP, CO raises to $0.30, BTN calls $0.30, SB folds, Hero raises to $1.50, CO calls $1.20, BTN calls $1.20

Flop: ($4.55) T 2 4 (3 players)
      Hero bets $2.50, CO folds, BTN calls $2.50

Turn: ($9.55) 8 (2 players)
      Hero bets $13.03 and is all-in, BTN calls $8.06 and is all-in

River: ($25.67) 9 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $25.67 pot ($1 rake)
      Final Board: T 2 4 8 9
      Hero showed K K and won $0.00 (-$12.06 net)
      BTN showed T T and won $24.67 ($12.61 net)
  • 5 válasz
    • NightChildhun
      NightChildhun
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.07, Hozzászólások: 178
      Üdv, szerintem nagyjából okés a megjátszás, itt 95%-ban JJ;QQ range lesz. Egyszerűen mert mással nem nagyon adja meg a 3 betet, amivel flopon így játszik, (10;10 elég nagy hiba volt részéről; insta fish jelölés :fdrink: )
      Most sajnos így jártál.
      Ui: én lehet 3 utcára terveztem volna a betet, mert a JJ;QQ range nem igazán tud lejavulni, de egy jó játékos turnon el tudja dobni ekkora betre.
      Flop:2.50
      Turn:4.40 kb
      River: maradék
      vagy másik lehetőség, lehelettel nagyobbat flopon :2.80$-3$ és turnon sokkal kényelmesebben teheted be.
      De ezt majd a jobb játékosok megmondják, csak véleményt írtam.
      GL
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      szerintem itt nagyobb erőt mutat egy kisebb bet mint egy push
      kis bet szinte mindig értékért megy hiszen tudható, hogy elköteleztük magunkat, míg egy push lehet blöff /pl:AK/
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Az ellenfeledről nagyon kevés információd van, szinte semmi, ezért nem lőném be nitnek...

Ez egy nagyon sima 3 utca bet szituáció 3bet potban, gondoljunk csak bele, hogy ha itt nem lősz overpárral (KK, AA-val) 3 utcát, akkor mivel fogsz??? csak szettel vagy blöffből? és minden mással x/f-olsz riveren vagy turnon vagy x/c-ra állsz be??? Tehát ha turnon lősz, akkor csak szett vagy air a ranged?

A x/c-vel az a gond, hogy micros és kb. minden egyéb reg is nem fogja itt rosszabbal betolni és lehet QQ-val is csak egyet betel, arra számítani, hogy itt tele van airrel és bepushol vagy betel 2x, az meg túl optimista megintcsak és nem ez a std.

Szóval menjen a fél pot bet turn, fél potbet turn, river shove...(kicsit nagy a flop cbeted ...)
      A kérdésedre, pedig az a válasz, hogy simán adhat kis pockettel, preflop std call részéről, postflop meg 3way picit deepen, mikor általában csak value ranget van egy ilyen spotban, megintcsak jó a megadása (eh most nézem CO kis stack, így kevésbé jó, de marginális, talán ~0ev körüli lehet...)

Gl,
      L.

u.i: Téged is rég láttalak errefele, minden okés volt? Tolod még pokit vagy szünetet tartottál?
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      Szia!

Köszönöm kérdésed. Jól esik, hogy emlékszel rám.
      Remélem nem a hülye kérdések miatt! :D

Sajnos kevés időm van a játékra és a tanulásra.
      Munkahelyi változások voltak és muszáj odatenni magam jobban.

Zoom-t tolok, de kicsi kezdek kiégni. NL10-et nem nagyon tudom legyűrni.

Úgy látom sima asztalokon nagyon gyengus a mezőny. Lehet vissza kellene ide térnem. Viszont itt sok időt vesz igénybe az asztalszelekció.

Családi okokból sajnos pénzt is kellett levennem, pedig már nagyon szeretném kipróbálni magam NL25-ön.

Szerinted lenne esélyem ott? Vagy feljebb.......
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Természetesen nem a hülye kérdések miatt:) Ne aggódj.

Emlékszem, hogy egy időben nagyon aktív voltál aztán rövidebb időszakokra eltűntél:)

Sajnos nem tudom, milyen a mezőny zoomon nl10-en, de a rake miatt lehet nehezebb nyerni : ( micron alapból hatalmas a rake, és ugye a játékosok meg fejlődnek folyamatosan (plusz ott mindenki feszesebb is, ami baj, kevesebbet hibáznak:) fishek is: ()...

Mindenképp adj egy próbát a sima asztaloknak is;) ! Zoom főleg akkor jó, ha időhiányban szenvedsz és van éppen 1-2órád gyors beülni játszani.
      Asztalszelekcióra vannak segédszoftverek.

Sajnos nem tudom megállapítani ~5-10 handből, hogy mire lenne esélyed, hol tartasz : ( így erre inkább nem válaszolnék : (

GL,
      L.