[SH] NL 50 KK sb vs btn

• Eva45
      Eva45
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.02, Hozzászólások: 192
      Ellenfél: 22/18 3bet: 9,8, call steal sb: 16 (31) , fold to flop cbet: 33, check raise 50 (2), AGG% flop:51, turn: 33, river: 29

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (Button) ($56.21)
      SB ($51.13)
      BB ($91.68)
      UTG ($61.15)
      MP ($51.87)
      CO ($50)

Preflop: Hero is Button with K, K
      3 folds, Hero bets $1, SB calls $0.75, 1 fold

Flop: ($2.50) J, 9, 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.50, SB raises to $5, Hero calls $3.50

Turn: ($12.50) 10 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($12.50) 2 (2 players)
      SB bets $8, Hero?
  • 4 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Egy reg ellen ezt a flopot chb-elem. Szerintem egy SB vs BTN call range-et telibe ver a board és rengetegszer kaphatunk ch/R-t még egy passzívabb arctól is, nem beszélve egy olyantól, aki nem szeret dobni a cbetre.

Így játszva ahogyan turn foldon lennék, úgy simán dobnék a riveren is, mert rengeteg blöff keze is lejavult minket nem is beszélve arról, hogy lehet már a flopon előttünk volt.
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      Floppon mindig cbetelnék én egy csomó értéket látok benne.
      Settektől nem félek SB vs Btn minR ellen mindhárom kombinációval 3betel valószínűleg.
      Amivel itt szeretnek megadni(hibásan)azok a broadway kombinációk. :KQ,QJ,QT,KT,,KJ.
      Ezek nagy része simán játszhat úgy ahogy ő tette floppon.
      Amikor turnon elcsekkeli akkor szinte biztos vagyon benne hogy folytatná a nuts jellegű handjeivel mert tök kicsi még a pot.
      River bet turn csekk ugyan ritkán lesz blöff,de annak alapján adnék meg ,hogy jó vagy rossz játékosnak tartod.Ja meg Notevalue miatt.:)
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Én spec nem 3betelnék SB-ről 77, 99 lapokkal BU ellen és ha BU sokat dob a 3betre, akkor még JJ-val sem. De lehet itt SB-nél akár T8s, J9s is, mert elég sokat calloz SB-ről (hibásan).
      Pont ezért eszembe se jutna kihagyni a cbetet, hiszen nagyon sok Jx lehet nála. Viszont az a két minta lófütty a ch/R stathoz, szóval egy ilyen flopon, ahol rengeteg lap verhet minket a range-éből én hajlamos lennék dobni is az emelésre, mert nyilván jó lap nem fog érkezni nekünk később.
      Így játszva a flop call után turnön biztos dobnék, viszont amikor elpasszolja ezt a lapot, akkor legtöbbször flop két párra és szettre tenném, amivel valószínűleg ch/c-t akar játszani. Éppen ezért riveren dobnék. Blöfföt itt nem várnék tőle, hiszen arra tökéletes lap lett volna neki a turn.

üdv, pborisz
    • Eva45
      Eva45
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.02, Hozzászólások: 192
      Köszi az elemzéseket!