[SH] NL50 Q8o SpeedPoker

• Fidel22
      Fidel22
      Black
      Regisztrált: 2008.12.05, Hozzászólások: 1.879
      Villain ismeretlen

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $65.01 (130 bb)
      UTG: $26.12 (52.2 bb)
      MP: $14.90 (29.8 bb)
      CO: $50 (100 bb)
      BTN: $52.30 (104.6 bb)
      SB: $143.71 (287.4 bb)

Preflop: Hero is BB with Q 8
      4 folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1

Flop: ($3) T 8 2 (2 players)
      SB bets $2.10, Hero calls $2.10

Turn: ($7.20) 6 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($7.20) 8 (2 players)
      SB bets $20, Hero ?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ismeretlen ellen Q8o nálam pre dobás, mert nem tudom milyen skálával lophat. Vagy ha teljesen ismeretlen Bvb szituban szerintem még egy 3bet is beleférhet, ha nagyon nem akarok dobni.

Ezen a flopon sima R/Foldon lennék, mert ha itt cbetel, akkor turn is betet várnék és ott már nem nagyon szeretnék megadni (bár van elég húzó, de könnyen lehet, hogy a turn már 3. párral kellene megadnunk és azt nem akarom). +Minden value handemmel is emelnék, akkor miért pont ezt hagyjam ki? Ismeretlen, szóval szerintem belefér egy STD emelés a flopon ha már eljutottunk idáig.

Turn bet/Foldon lettem volna.

Így játszva lehet hatalmas ez a river bet, de én megadnám. Kb soha nem lesz nálunk 8x, de még Tx is alig a flop call, turn chb után és minden draw beégett. A mi rangeünk az Ő szemében húzó lesz. Amit Ő előad, az kb valami 8x. A kickerünk elég jó, és 8x-től sem várnék ekkora overbetet value-ért és inkább tenném blöffre és riveren easy call lenne.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

PF ismeretlen ellen ez egy egyszerű dobás. Semmi értelme megadni, hiszen azt se tudod kb. milyen range ellen játszol és mire számíts postflop.
      Mivel IP vagyunk és semmit nem tudunk róla, ezért flopon megadnék, turn ugyan így chb és riveren erre a hatalmas betre dobnék. Lövésünk sincs milyen játékos és egyáltalán gondolkodik-e, de kizártnak tartom, hogy valaki így akarjon blöffölni. Ha meg nem blöfföl, akkor hátrányban leszünk a range-e ellen úgy gondolom.

üdv, pborisz