[SH] nl50 KK speed

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      villain: 21/18/ BU steal 42%/ Fto3bet 50% (14)/ Ftocbet 40% (5)/ raise cbet 0% (3)/ AF 2,5/14,0/8,0/ ferq 50%/50%/25%/ WTSD 33%/ WonSD 46%/ 350 hand

Arra gondoltam, hogy FD overcardokkal raiselne floppon, és mivel keveset dob cbetre, meg agró, átállok blöffcatchbe. Mennyire jó ez igy?

Jobb a barell? bet után fold vagy call?

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $62.35 (124.7 bb)
      UTG: $59.13 (118.3 bb)
      MP: $157.15 (314.3 bb)
      CO: $20 (40 bb)
      BTN: $177.15 (354.3 bb)
      Hero (SB): $53.75 (107.5 bb)

Preflop: Hero is SB with K K
      3 folds, BTN raises to $1.75, Hero raises to $6, BB folds, BTN calls $4.25

Flop: ($12.50) 3 9 T (2 players)
      Hero bets $6.50, BTN calls $6.50

Turn: ($25.50) 2 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $14.50, Hero calls $14.50

River: ($54.50) 8 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $30, Hero calls $26.75 and is all-in
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hi,

Flop c/r? nekem eszembe jutna, ha aggro es betel is mcbet utan. Ezen a boardon sokszor feladjuk, szal a checkre betelhet.
      ha cbet akkor ezen a boardon picit nagyobbra vennem, mert huzos, olyan 7.5-8ig.

Turntol sztem nem olyan jo a c/c, mert iszonyat sok rossz river johet, ha meg nem betel akkor szabad lapot kap. Ha cbeteltuk a floppot, es arra szamitunk h betel akkor sztem turn c/push--- foleg mivel azt irtad fd-val raiselne floppon. Igy vedekezunk, es viszonylag elol tesszuk be, ha turnolt drawt betel, vagy equityt dobatunk vele.

Nekem azert is tetszene a turn c/p mert a flop call range ilyen szeles laptartomannyal nem vmi eros, es ha aggro akkor ezt a gyenge ranget bloffolheti.

A masiodik opciom a second barrell lenne.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: zbornaja
      hi,

Flop c/r? nekem eszembe jutna, ha aggro es betel is mcbet utan. Ezen a boardon sokszor feladjuk, szal a checkre betelhet.
      ha cbet akkor ezen a boardon picit nagyobbra vennem, mert huzos, olyan 7.5-8ig.

Turntol sztem nem olyan jo a c/c, mert iszonyat sok rossz river johet, ha meg nem betel akkor szabad lapot kap. Ha cbeteltuk a floppot, es arra szamitunk h betel akkor sztem turn c/push--- foleg mivel azt irtad fd-val raiselne floppon. Igy vedekezunk, es viszonylag elol tesszuk be, ha turnolt drawt betel, vagy equityt dobatunk vele.

Nekem azert is tetszene a turn c/p mert a flop call range ilyen szeles laptartomannyal nem vmi eros, es ha aggro akkor ezt a gyenge ranget bloffolheti.

A masiodik opciom a second barrell lenne.
      Szia!

Jó gondolatok. Bár flopon keveset dob a cbetre, szóval a cbet se rossz, de tényleg lehetne nagyobb, azért megnézhetnénk a bet vs miss cbet statot és ha flopon magas, akkor szóba jöhetne a ch/R/Broke.
      Így játszva pedig turnön én is passzolnék valószínűleg, de mivel elég húzós a board, ezért ott a ch/push lényegesen jobb lenne mint a ch/c.

üdv, pborisz