[SH] nl2 KK fastpoker

• kopek66
      kopek66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 1.223
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $3.73 (186.5 bb)
      SB: $0.77 (38.5 bb)
      BB: $2.26 (113 bb)
      Hero (UTG): $3.09 (154.5 bb)
      MP: $3.37 (168.5 bb)
      CO: $2.12 (106 bb)

Preflop: Hero is UTG with K K
      Hero raises to $0.06, 4 folds, BB raises to $0.18, Hero raises to $0.52, BB calls $0.34

Flop: ($1.05) Q J 9 (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($1.05) 6 (2 players)
      BB bets $1.74 and is all-in, Hero folds

Results:
      $1.05 pot ($0.04 rake)
      Final Board: Q J 9 6
      BB mucked and won $1.01 ($0.49 net)
      Hero mucked K K and lost (-$0.52 net)

Sziasztok!

BB ismeretlen.

túl weak volt feladni ezen a flopon?
      Pre 4bet/call range-nek TT-QQ,AK-t mondanék amikkel azért nem szívesen teszik be utg ellen, de dobni nem akarják, talán AQs.
      wa/wb helyzetnek láttam, és nem szívesen néztem volna bele egy c/r-be

A terv turn call lett volna, és riveren fold javulás nélkül (kérdés hogy egy K mennyiben tekinthető jó kártyának?). Vagy ha turn check-kel akkor hívtam volna.
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia kopek66,

2 hónapja már, hogy postoltál, váltottál fastpokerre? Okésan megy?

Mindenesetre ez szerintem nagyon weak volt így : ( 3bet potban is volt régen teória mely szerint TPTK, overpár az nuts a stack pot arány miatt, na most 4bet potban ez ugye még kisebb SPR-t jelent azaz még lazábban kell brokolni (kisebb SPR-nél lazábbak a broke rangek, több a deadmoneay, kevesebb equity elég etc etc)

Szóval itt flopon nálam 1/4 pot környéke és turn shove a játékom ismeretlen micros fish ellen, mert micron általában calling stationok és simán ott lehet egy AQ, KQ vagy TT, amit nem tud elengedni (TT-t sem ha jól osztjuk be) de lehet néha AK is hero calloz mert két over+ GS és jó potodds : /

Turn shovera sem dobnék soha...

GL,
      L.
    • kopek66
      kopek66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 1.223
      Szia Lord!

nem váltottam, éppen nem találtam normális asztalt, így maradt ez.

sh cash nem a fő profilom, inkább levezetésként rakom hozzá a kifutó sng asztalokhoz session végén. Ez nincs időhőz kötve (bármikor kiülhetek), és legalább póker köti le a figyelmemet.

Tudom nem jó keverni a dolgokat, de itt legalább megtanulok jól postflop játszani, meg tetszik is a stílus :)
      (azért postoltam régen, mert volt egy majd 3 hónap pókermentes időszak, élet/meló blabla kifogások de újra itt vagyok :) )

Sejtettem hogy nem jól játszottam meg a handet, holtig tanulunk :f_thumbsup:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Okés:)

Egy időben - ha jól emlékszem- sok handet postoltál, azért következtettem arra, hogy SH a fő játékod. Mindenesetre szívesen látunk, ha csak átutazóban vagy, akkor is:)

Best of Luck meg menjen SNG-re, SH-ra, mindenhova:)
      L.