[SH] NL10 - 86s

• cseh
      cseh
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 216
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: $12.07
      CO: $4.00
      Hero (BTN): $9.85
      SB: $13.05

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has 6:club: 8:club:

fold, Hero raises to $0.25, fold, BB calls $0.15

Flop: ($0.55, 2 players) 5:club: K:spade: A:club:
      BB checks, Hero bets $0.35, BB calls $0.35

Turn: ($1.25, 2 players) T:spade:
      BB checks, Hero checks

River: ($1.25, 2 players) 6:heart:
      BB checks, Hero checks

BB= 31/25, 3bet: 0, F3bet: 100 (1/1), FoldtoLPsteal: 75 (3/4) (16 hands)

Itt az lenne a kérdésem, hogyha lopunk sc-ral vagy sg-rel és jön a FD flop, akkor általánosságban agresszíven vagy inkább passzívan cselekedjünk?
  • 2 válasz
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      :club: Helló cseh! :)

Pókerben amikor csak lehet és adja magát, az agresszív megoldást kell választani.

Különösen igaz ez a húzók esetében, mivel pont abban van az érték, hogy nem csak akkor nyerünk pénzt, amikor betalálunk, hanem ennél sokkal többet akkor, amikor a magunk javára fordítjuk a fold equityben rejlő hatalmas potenciált.

Mellesleg én is ugyanígy játszanám. Turn nem jó barell kártya és riveren sem volna érték a betben.

GL! :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

pre std.
      flop std.
      turnon picit több infóval még jó is lehetne a turn bet (semiblöff, pont FE kiaknázása), ha Kx-et képes lenne dobni (vagy ha calloz flopon egyet 88-JJ-vel), vagy FD-t, akkor egész jó lenne a bet, de így kevés infó okés a check is, bár én valszeg barrelezem először mindig, amíg nem ismerem, mert túl szélesen adnak meg és turnon/riveren sztem sokat dobnak a micros fishek/regek.... De mint írtam így sem probléma
      így játszva természetesen nincs értelme a river betnek, SD valunk van, ha néha egy rosszabb FD ellen megyünk (nagy ritkán)? jobbat meg soha az életben nem fogunk dobatni, sztem Kx is calloz már...

A fold equitys részt meg jól leírta DavidDorky, fogadd meg;) !

GL
      L.