[SH] nl10 AA

• murcis
      murcis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.20, Hozzászólások: 1.156
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      Prima
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($5.85) 59bb
      UTG+1 ($3.99) 40bb
      CO ($3.37) 34bb
      murcis (BTN) ($10) 100bb
      SB ($10.75) 108bb
      BB ($5.83) 58bb

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) murcis is BTN A: A:
      UTG calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, murcis raises to $0.50, 2 folds, UTG calls $0.40, CO calls $0.40

Flop: Q: T: :9c: ($1.45, 3 players)
      UTG checks, CO checks, murcis bets $1.10, UTG calls $1.10, CO folds

Turn: T: ($3.65, 2 players)
      UTG checks, murcis goes all-in $8.40, UTG goes all-in $4.25

River: J: ($12.15, 2 players, 2 all-in)

stat nincs , valoszínűleg fishie
      vállalható ez így ?
  • 7 válasz
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      pfff... elég sz@r szitu.

Pre én nagyobbat emelnék (akár 7-8bb-t is ;) ) jó lapot van, és IP vagy. :)

A flop túl koordinált a cbet-re, és az sem segít, hogy 3way vagytok.
      Látom "Akadémiásan" oldottad meg a turn-t, de ez szerintem iszonyat rossz move, mert:
      1. Tele van húzóval a range-e (főleg a flop call után), és az sem kizárt, hogy már hátul vagy.
      2. A pározódás sem sokat segít.
      3. Mit akarsz elérni ezzel a turn push-sal? Szerinted itt fog gyengébb call-ozni? Mert szerintem nem. Ellégé over play lett.

Én a flopon ch-kelnék, és ha a turn-ön sem volt bet, akkor ott nyitnék, hogy draw-val fizessen, am meg feladnám a party-t.
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Igen, utólag én is pont így látom alig szedünk valamiből valuet

''
      Én a flopon ch-kelnék, és ha a turn-ön sem volt bet, akkor ott nyitnék, hogy draw-val fizessen, am meg feladnám a party-t. ''

tetszik

Másik:
      Ha turn blank esik és hozzám checkel ? Ugye egy bettel már eléggé comittáljuk magunkat
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Eredeti hozzászólás: murcis
      Ha turn blank esik és hozzám checkel ? Ugye egy bettel már eléggé comittáljuk magunkat
      Nem.

Mert ha flopon nem betelsz, akkor a turn-re nem változik a pot mérete a flophoz képeset.
      Szal flopon a pot 1,45$. Ott ch ch, akkor a turnön a pot megint 1,45$, amibe betelnénk 1,1$-t. Ha ő adja, akkor a riveren a pot 3,65$, és előtte 4,25.
      Ha az is blank, akkor egy kisebb bet még jó lehet, (de ilyen boardon nem lenne kötelező), ha meg donkol, akkor fold.

Kicsit zavaros lett, remélem azért érthető.... :D :D
      Ha nem, akkor megpróbálom még1X.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ja most nézem UTG 59bb :D

Szerintem még így is nagyobb bet flop és pusholnám a turnt, nem hiszem, hogy nagyon tudunk mást.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Ne haragudj, hogy csak most értem ide :(

Rég láttalak a boardon murcis, lassan 1 éve annak már. Nem játszottál addig? Minden ok volt?

Handre térve
      az ilyen idióta tört stackek 99%-a fish micron, szóval kiindulhatunk ebből.
      preflop nyugodtan lehet akár 6x-elni is mivel van két limper, ez legyen a minimum....
      postflop nagyobb bet flop és turnon minden lapon rátoljuk ami nem K, vagy 8, ezeknél a lapoknál reménykedünk egy ingyen terítésben...

Best of Luck,
      L.
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Szia

Minden oké köszönöm kérdésed . Elemzés más formáját használtam mostanában , de megesik hogy kifog a hand rajtam/ rajtunk , mint most.
      Naplómban heti-havi reviewk vannak , ott láthatod azért ment a játék valamennyit :D

Köszi az elemzést srácok
      GL
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Nagyon szívesen:)

Az se rossz, ha van társad vagy tapasztaltabb játékos ismerősöd, aki segít... Mondjuk pont erre szolgál a kézelemző is:) Plusz ugye itt még többen látják/segíthetnek...

Ha lesz időm, belenézek majd a naplódba;) !

Mindenesetre GLGL,
      L.