[SH] nl50 rush QK

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      villain: agróbb reg

valamiért a hand pillanatában nem volt statom, néha 1-2 kéz erejéig rossz statokat mutat FTP rush-on, valakinek hasonló tapasztalat?

Többiek is regek a nick alapján

Alapvetöen milyen statokra figyelnétek floppon?

Safe turnon akartam betenni. Jobb a flopp broke? Vagy fold?

Full Tilt, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, Rush, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $37.95 (75.9 bb)
      MP: $51 (102 bb)
      CO: $63.40 (126.8 bb)
      Hero (BTN): $52.45 (104.9 bb)
      SB: $50 (100 bb)
      BB: $17.50 (35 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q K
      UTG folds, MP raises to $1.50, CO calls $1.50, Hero calls $1.50, SB calls $1.25, BB folds

Flop: ($6.50) K T Q (4 players)
      SB checks, MP checks, CO checks, Hero bets $4.25, SB raises to $12.50, 2 folds, Hero calls $8.25

Turn: ($31.50) J (2 players)
      SB bets $16.50, Hero folds
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop pot bet/Broke-on lennék még 4way is, mert jó pár húzó is lehet nála és bár biztosan nem a legjobb szitu, de valahogy nem tudnám elengedni. Lehet a call-al sincs baj, hiszen jóval lecsökkenhet az EQ-je és IP is leszünk és éppenséggel húzót adhatunk elő és egy KJ, QJ, JT is boldogabban teszi be a turnon, amivel flop csak R/Foldon volt. Emiatt most valahogyan jobban tetszik a a bet/Call.
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      Néha előfordul hogy az előző asztalhoz tartozó HUD marad ott 1 hand erejéig,de annyira ritka ,hogy nem zavaró.

Kár hogy nincs stat,jó reg ellen el lehet dobni,én úgy érzem itt KT,QT,KJ,AQtreff
      mindig passzívan játszana,amivel itt aggrozhat az TT ,AJ,QQ .
      Én az ő helyében gyorsan játszanám meg a monstreimet,3 emberbe beteltél ,csomó 2 pár lehet nálad és a board is könnyen romolhat.
      Ha extrém magas a flop CR-statja ,akkor lehet bemenne floppon.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: dzsoji01
      Néha előfordul hogy az előző asztalhoz tartozó HUD marad ott 1 hand erejéig,de annyira ritka ,hogy nem zavaró.

Kár hogy nincs stat,jó reg ellen el lehet dobni,én úgy érzem itt KT,QT,KJ,AQtreff
      mindig passzívan játszana,amivel itt aggrozhat az TT ,AJ,QQ .
      Én az ő helyében gyorsan játszanám meg a monstreimet,3 emberbe beteltél ,csomó 2 pár lehet nálad és a board is könnyen romolhat.
      Ha extrém magas a flop CR-statja ,akkor lehet bemenne floppon.
      Szia!

Bizony ezt én is így gondolom, hogy a gyengébb két párokat itt sokan passzívan játszanák meg, mert nem nagyon lesz rosszabb kéz, ami betenné ellenük.
      Ha csak HU lennénk, vagy mondjuk CO-tól jönne az emelés, akkor szívesebben betenném flopon és azt is tudni kell, hogy ez a top két pár lenne a range-em alja, amivel tönkremennék ilyen flopon.
      Így viszont ez nálam dobás.

üdv, pborisz