[SH] Nl5 - Qq

• rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Sziasztok!

Az ellenfélről mindent elmondok, ha elárulom, hogy csak miatta maradtam fent hajnali fél háromig. :coolface:

Beteltem a flopot, adja. Beteltem a turnt, adja. A river x/c? Mert tudom, hogy fish, de épp lehet nála KX.

Illetve nem tudom miért ilyen kicsiket hívtam. :facepalm:

Köszi!

Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2219312
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: $2.78 - VPIP: 19, PFR: 8, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 26
      MP: $13.15 - VPIP: 43, PFR: 16, 3B: 4, AF: 2.0, Hands: 211
      CO: $5.93 - VPIP: 19, PFR: 12, 3B: 2, AF: 0.9, Hands: 113
      BTN: $12.57 - VPIP: 36, PFR: 32, 3B: 13, AF: 7.0, Hands: 28
      Hero (SB): $20.94 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 1366
      BB: $4.65 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 43

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with Q :spade: Q :diamond:
      1 fold, MP raises to $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.55, 1 fold, MP calls $0.45

Flop: ($1.15) T :club: K :club: T :spade: (2 players)
      Hero bets $0.66, MP calls $0.66

Turn: ($2.47) 3 :diamond: (2 players)
      Hero bets $1.42, MP calls $1.42

River: ($5.31) 5 :heart: (2 players)
      Hero checks, MP checks

Final Pot: $5.31
      MP mucks 7 :spade: 7 :diamond:
      Hero shows Q :spade: Q :diamond:
      Hero wins $5.09
      (Rake: $0.22)
  • 3 válasz
    • Szianna
      Szianna
      Bronz
      Regisztrált: 2013.04.04, Hozzászólások: 271
      Szia!

Én egyedül a CB méretét vettem volna nagyobbra a flopon,amúgy szerintem ez teljesen jó megjátszás volt....
      Ha riveren félpotig emel akkor megadok,ha nagyobbat akkor viszont dobás...
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      :club: Helló rieger93! :)

Itt nem jönne rosszul egy WTSD stat sem... :)

C-Betet kicsivel tényleg lehet nagyobbra szabni.

Viszont ezen a blank turnön én lehet nem feltétlenül barreleznék ellene... Afféle pontkontroll megfontolásból.
      E helyett inkább x/c-ra állnék be, ha csak nem potol, vagy ilyesmi.

Riveren aztán ismét x. Majd ha izmosan betel ismét, akkor sima feladás, mivel ha csak nem óriási maniac, két utcát nem fog blöffölni, vagy gyengébb kézzel támadni.

Nem merném kijelenteni, hogy ez az optimális line, de hirtelen én így oldanám meg a feladványt. :)

GL! :s_thumbsup:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

preflop akár még nagyobb 3bet is mehet (Te játszottál vele, Te ismered, de hanem dobál pre 3betre, akkor mindenképpen itt valuet vesztettünk)
      postflop nem építenék nagy potot, szóval fél potok tetszenek, és nagyon figyelni kell a boardra...
      turn bet sokkal jobb, minden drawtől, gyengébb kész kéztől value jön, ellenben visszaemelni csak Tx fog szerintem...
      river nagyon necces, látok rációt a x/c-ben de jobban kellene ismerni a tendenciáit, valszeg itt betsize alapján döntenék a x/c és x/f között, nagy betre nyilván dobás, kisebbre meg call...

@DavidDorky: a megoldásod azért nem tetszik, mert nincs információnk a játékos fold to cbetjéről bet vs missed cbetjeiről és sokszor ha nem blöfföl eleget, akkor ownoljuk magunkat, szóval picit gambling itt most két utcát x/c-ni turntől, hogy most betel-e buzteddel kettőt vagy betel-e rosszabbal, az egy utca x/c szóba jöhet, de annál már sokkal jobb a bet...

GL,
      L.