[SH] nl 10 QQ

• trickstyle24
      trickstyle24
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10)
      BB ($17.51)
      Hero ($79.82)
      UTG+1 ($16.05)
      CO ($7.44)
      BTN ($10.39)

BB: 10/8/0 3bet/33 hand

Dealt to Hero Q:diamond: Q:club:

Hero raises to $0.30, fold, fold, fold, fold, BB raises to $1.20, Hero calls $0.90

FLOP ($2.45) T:heart: 8:club: 9:club:

BB bets $2, Hero calls $2

TURN ($6.45) T:heart: 8:club: 9:club: 2:diamond:

BB checks, Hero checks

RIVER ($6.45) T:heart: 8:club: 9:club: 2:diamond: 9:spade:

BB bets $2.60, Hero folds

BB wins $6.16

pre nyilván erős, kb settre bementem, flop a gutter miatt még megadtam egy utcat, turn betbe sztem nincs érték, riveren meg ez a line nem szokott blöff lenni, el lehet dobni, verünk valamit, AK al játszhat így?
  • 4 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ennyi outra nem tudunk megadni egy ekkroa betet a flopon (ha AA/KK ranget feltételezünk, ami nem is feltétlen irreális figyelembe véve, hogy valszeg nagyon feszes lesz és BB-ről minden határeset handjével inkább flatelni fog annak tudatában, hogy tuti HU leszünk), ráadásul minden outunk borzalmas és sosem lesz kifizetve.

Így játszva szerintem turn bet ~$3

Szerintem ez riveren sosem lesz AK, inkább vbet ez, kérdés lesz-e ez valaha is Tx vagy JJ.
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      :club: Helló trickstyle24! :)

Váo, Te tényleg összelapátoltál 800bb-t? Nice! :D

Flop tekintetében teljesen egyetértek Clickbox-al. Hiába callozunk ilyen feltételezett skála mellett, mert ha javulunk, akkor sincs implied oddsunk, mivel túl egyértelmű lesz a kezünk.

Írtad is, hogy így deepen szettre mentél. És ez szerintem rendben is van. De akkor tartsd is magad a tervhez és ne csábítson el egy floppolt GS, hogy aztán még nagyobb galibába terelhesd magad az utolsó két utcán.

Ha nem is örömmel, de ezt floppon már el kell engedni.

GL! :s_thumbsup:
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      beteszem ide ,mert kapcsolódik

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($4.95)
      BB ($10.73)
      Hero ($19.82)
      UTG+1 ($11.50)
      CO ($22.12)
      BTN ($14.01)

CO: 22/20/5 3bet/ EP re 3bt 0/38/240 hand

Dealt to Hero J:diamond: J:heart:

Hero raises to $0.30, fold, CO raises to $1, fold, fold, fold, Hero calls $0.70

FLOP ($2.15) 9:spade: T:diamond: 8:diamond:

Hero checks, CO bets $1.60, Hero calls $1.60

TURN ($5.35) 9:spade: T:diamond: 8:diamond: 3:heart:

Hero checks, CO bets $3.50, Hero folds

itt oesd-nk van de oop, szóval ha leesik nehéz lesz kifizettetni, ez is fold flop?
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Szép handek... És nagyon szép stack, grat!!! majd 9 buyin váó...

1)-nél gondolom semmi infó, ilyenkor lehet callozni nagyon polarizált a range vagy csak value vagy néha blöff esetleg AK, ez ellen megvan az odds, de betenni öngyilkosság, flopon 1000% hogy callozok, AK lehet néha és simán cbetelik micron kb...

Turnon nem értem a betet, semmi értelme AK-nak van kb. 6 outja, AA, KK vagy jobb meg x/pusholni fog, sima chb...

River nagyon érdekes, valószínűleg megadok, mert CS vagyok:) és számítok rá, hogy AA, KK sokszor betel turnon, ami meg air az bepróbálkozik és hogy AK-val sem játszik optimálisan... De valóban határeset...

2) hand meg jó line, ugyanígy játszanám postflop a pre call kérdéses, ott talán még jobban teszik a fold, mivel erre a pozra még soha nem 3betelt, nem hiszem, hogy most kezdi el lightabban, szetminningra meg azért nem tudunk megadni mert nem 1% a 3betje... Jaa most nézem deepek vagytok, így jobb!:) 100bb deepen nem adnék meg. de 200bb-vel tetszik

GL,
      L.