[SH] Nl5 QQ

• Szianna
      Szianna
      Bronz
      Regisztrált: 2013.04.04, Hozzászólások: 271
      Sziasztok!

Már utólag látom a flop CB-nek nagyobbnak kellett volna lennie... (0,33-0,35$)
      Riveren dobás lett volna?

CO Hero $12.65
      BTN $5 (21/19/) AG:4 3BET:0 WTSD:22 105 Hand
      SB $5
      BB $4.35

Pre-Flop
      Hero raises to $0.17, BU calls $0.17, 2 folds

Flop ($0.41, 2 players) 4 :spade: 7 :diamond: 3 :club:
      Hero bets $0.30, BU calls $0.30

Turn ($1.01, 2 players) 2 :diamond:
      Hero bets $0.50, BU calls $0.50

River ($2.01, 2 players) T :heart:
      Hero bets $1.22, BU raises to $2.90, Hero calls $1.68

Final Pot: $7.81

Hero shows Q :club: Q :spade:

BU shows 4 :club: 4 :diamond:

BU wins $7.49 (net +$3.62)
      Hero lost $3.87
  • 3 válasz
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Szia!

Nem feltétlen a flop size-zal van baj, hanem a turn barrell kicsit. Én itt szeretnék AI kerülni riveren, és ehhez 0,8$-t legalább kéne betelni, és a riveren nincs kérdés. Riveren megadnám. Elég jó az oddson.

Legközelebb használ konvertert, légyszi. Így nehezen átlátható.

GL!
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Nem nagyon látom, hogy hogyan tudnánk itt river pushra játszani, vagy hogy lenne-e értelme egyáltalán egy 22% WTSD környéki arc ellen, egyszerűen ezen a riveren már nagyon kevés rosszabb lap adna meg egy pusht. Ettől független turn mindenképpen nagyobb bet, jó ez a turn lap, sok gyengébb overpair megad, amikből a riveren többnyire nem nagyon fogunk már értéket nyerni.

Én valszeg 0.7 körül hívnék a turnön, és kisbet/foldolnék a riveren, hogy megadjanak a gyengébb párok is, bluffraisere meg nem számítanék itt.

Így játszva szerintem nagyon easy fold a river, sosem lesz rosszabb lap ez. Egyszerűen minden setet call/call/raise linenal fog itt megjátszani, gyengébb overpairt meg nem fog raiselni a riveren (gyakorlatilag ez is csak JJ lenne itt).
    • r4zor9b
      r4zor9b
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.03.04, Hozzászólások: 2.156
      Sziasztok!

Pre NL5-n CO-ról is 3bb-t emelnék!

Ezen kívül egyetértek Clickbox-al! De azért összefoglalom:

-flop: mehet akár a nagyobb cbet, de ez sem rossz

-turn: kicsi a cbet mérete! 0,7-0,8 körül betelnék!

-river: c/c, bet/fold között vacilálnék. Attól függ, hogy mit láttam tőle. Ha nem láttam semmit akkor a bet/fold jobb opció. Riveren félpotbet/fold szerintem rendben van.

Általánosságban rengetegszer olvasom tőletek, hogy jó az odds, nem lehet dobni... ez szerintem teljesen értelmetlen bizonyos szituációkban. Pl itt.... hiába jó az odds, nem hinném, hogy rádtolna itt 1 airt/sima párt... ergo easy fold

Üdv:

r4zor9b