[SH] 2 pár

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      Nem tudom, itt a flop raise-re felmerülhet-e a dobás. Villain-ről tudom, hogy nagyon megfontolt, jó játékos, eddig még mindig nagyon erős keze volt, mikor check-raise-elt. Vagy jobb a call?

Köszi,
      Zsoooolti

Villain (2,8 k hand):

Boss No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Boss Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($10.99)
      UTG ($11.28)
      MP ($10.10)
      Hero (CO) ($10.65)
      Button ($6.20)
      SB ($10.37)

Preflop: Hero is CO with 9, A
      UTG calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, BB calls $0.30, UTG calls $0.30

Flop: ($1.25) A, 10, 9 (3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero bets $1, BB raises $2.62, 1 fold, Hero raises $9.25 (All-In), BB calls $7.63

Turn: ($21.75) 6 (2 players, 1 all-in)

River: ($21.75) Q (2 players, 1 all-in)

Total pot: $21.75

Results below:

BB had A, 10 (two pair, Aces and tens).
      Hero had 9, A (two pair, Aces and nines).
      Outcome: BB won $20.65
  • 2 válasz
    • DavidDorky
      DavidDorky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.18, Hozzászólások: 5.537
      :club: Helló Zsoooolti! :)

Bár a ellenfél elég laza, de ettől függetlenül masszív minta alapján is keveset x/r-elt. Ilyen line után én sokszor adnék a kezébe AT-et, TT-et és 99-et. Nyilván egy kisebb hányadában húzók is lehetnek nála, de a x/r statja miatt ezek nehezebben elképzelhetőek.

Így, hogy még csak 14bb-t fektettünk a partiba, a vázolt indokok miatt tisztábbnak és optimálisnak tartom a dobást.

GL! :s_thumbsup:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Köszi a handet és elemzést.

Nem volt kérdés az ellenfeled elemzése, de én jó játékosnak azért nem hívnám UTG range ellen 18%-ot cold calloz, az valami hihetetlen nagy leak (csomo sqz-t kéne rá tolni, plusz az tuti, hogy gyengébb equiyjű rangekkel is cold calloz mint optimális)... Óriási leak, és ez a callozása, inkább fishyvé teszi számomra mint reggé... Na mind1...

Preflop
      teljesen std izolálás full stack fish ellen.

Postflop
      postflop nagyon sima cbet... És mivel nagy mintán keveset raisel, ezért jó a fold....
      Két pár, kombó draw range ellen hátul vagyunk (még úgyis ha 9Ts is emel flopon), max callozni tudnál, de 3way nekem jobban tetszik a dobás...

GL,
      L.