kérdés

• 16 válasz
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Valamikor 2-3 nap is lehet az átfutási idő a válaszadást illetően.
    • bati65
      bati65
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.25, Hozzászólások: 5
      köszi,már kaptam választ,igaz 5 nap után
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von bati65 köszi,már kaptam választ,igaz 5 nap után
      Sajnos (szerencsére) a support nagyon leterhelt, rengeteg emailt és üzenetet kell megválaszolni naponta, és ez sajnos csak sorrendben történhet. Előfordulhat, hogy pár napot csúszik a válasz, de senki nem marad válasz nélkül! Köszönjük a türelmet és a megértést! ;)
    • bati65
      bati65
      Bronz
      üdv.
      én elhiszem hogy sok a dolgotok,igy akkor van értelme a rendszert üzemeltetni.de nekem a kérdésemre olyan mintha egy rendszer üzenet jönne.jeleztem hogy nem tudok angolul,nagy nehezen leforditottam üzit mita parti pokertöl kaptam,én mindent megtettem számlát nyittam ott,elküldtem lakcim igazolást,de semmi reakció.jeleztem itt üziben hogy nem lehetne-e pokerstartegy számlámra utalni a bónuszt,igy megoldódna a dolog.szerintem.köszi ha válaszoltok
      tisztelettel-bati65(ez a nevem itt a számlán is)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Bocsi, de nem igazán értem mi a probléma. Kifejtenéd ezt nekem bővebben ha szépen megkérlek ? :)
    • bati65
      bati65
      Bronz
      Tobitol kaptam már két üzenetet is hogy próbálta utalni parti póker számlámra a bonust,de valami hiba üzenetet küld.ém már küldtem nekik lakcim másolatot stb,nem is reagálnak rá,számlám valós és a cimem is.itt is regiztem a pokersartegyen,ide nem lehetne utalni bónust?
    • bati65
      bati65
      Bronz
      azt hiszem befejeztem itt veletek a szórakozást.tartsátok meg a bonusotoat,ez legyen a leg több nyereményetek az életben.ez egy 0 oldal.viszlát.
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      püff
    • Demonlord6
      Demonlord6
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 618
      :D :D
    • Mentalog
      Mentalog
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.26, Hozzászólások: 335
      Original von bati65 azt hiszem befejeztem itt veletek a szórakozást.tartsátok meg a bonusotoat,ez legyen a leg több nyereményetek az életben.ez egy 0 oldal.viszlát.
      Több gond is van az ilyen gondolkodásmóddal:

1, türelem hiánya - nehezen leszel jó pókerjátékos
      2, kommunikáció hiánya - problémád jól körülírt leírása hiányában nem tudnak segiteni neked.
      3, kreativitás hiánya - ha valami nem megy, akkor érdemes körbenézni, hátha valakinek volt már ilyen problémája.

Igy (sajnos) nem is ajánlott Neked ez a játék. Szerintem jól döntöttél, hogy már most abbahagyod.
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.822
      Original von bati65 azt hiszem befejeztem itt veletek a szórakozást.tartsátok meg a bonusotoat,ez legyen a leg több nyereményetek az életben.ez egy 0 oldal.viszlát.
      nyert az oldal :tongue: :tongue: :tongue:
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @bati65
      megpróbálom neked elmagyarázni a hibát. Eddig két üzenet van erről a problémáról. Mind a két üzenetet mi nyitottunk. Hogyha válaszolsz egy üzenetre, akkor mindenféle képpen ki kell várni a választ. Az üzenetek dátum, és óra után vannak szórtirozva. Hogyha nem várod ki a választ, és mégegyszer bele írsz az üzenetbe, akkor lecsúszik az üzenetet a lista aljára. Sajnos a sok munka miatt, nem tudom az üzeneteket ledolgozni, és ezért egy párra nam válaszolok. Viszont arra figyelek, hogy 24 órán belűl mindenki kapjon választ. Na most hogyha nincsen türelmed, és minden nap írsz valamit az üzenetbe, akkor sajnos meglehet, hogy 5 napig vársz a válaszra, mert mindig le csúszik az üzenetet.
      Türelem, választ terem ;)

Sajnos megint nem tudtunk neked utalni, mert a probléma még mndig nincsen megoldva a PP-en. Ameddig nem oldódik meg a gond, addig nem tudunk utalni neked. Szerintem válasszál egy másik oldalt, az lenne a legegyszerűbb.
    • drchicco
      drchicco
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.05, Hozzászólások: 2
      Sziasztok.Én elég friss vagyok az oldalon.Kész vagyok mindennel és megjött a pénz is.KB 3 nap volt az egész ugy hogy egyetlen üzenetet sem kellett irnom és kérdeznem vagy bármi.Nem értem egyeseknek mi a probléma?

1 kérdésem lenne.Ugye játék közben gyülnek a Lifetime-Strategypontok.Hol találok ehhez egy kis ismertetőt hogy milyen játék,mekkora tét,mikori időpont,verseny vagy csak normál pénzes játék-tól mennyire függ ez a pontgyüjtés?:)
      Köszönöm a válaszokat
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von drchicco Sziasztok.Én elég friss vagyok az oldalon.Kész vagyok mindennel és megjött a pénz is.KB 3 nap volt az egész ugy hogy egyetlen üzenetet sem kellett irnom és kérdeznem vagy bármi.Nem értem egyeseknek mi a probléma?

1 kérdésem lenne.Ugye játék közben gyülnek a Lifetime-Strategypontok.Hol találok ehhez egy kis ismertetőt hogy milyen játék,mekkora tét,mikori időpont,verseny vagy csak normál pénzes játék-tól mennyire függ ez a pontgyüjtés?:)
      Köszönöm a válaszokat
      Üdv!

Technikai problémák mindig adódhatnak, de elég jó arűnyban sikerül túllépni rajtuk :)

Itt van összeírva, hogy melyik teremnél hogy gyűlnek a pontok.
      http://hu.pokerstrategy.com/home/rewards/
      (Ahol nem rake alapú, ott az adott oldalon lehet megnézni, hogy mennyi pontot adnak, egyébként mindig a valódi pénzes játék, és a versenyekre járnak a pontok)
    • drchicco
      drchicco
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.05, Hozzászólások: 2
      PartyPoker 1 PartyPoint* = 1,5 StrategyPoints
      ezekszerint ha jol értelmezem a tegnap esti kis partyn összeszedett 14 PP pontom itt 21 PS pont?Remélem nem értettem semmit félre:)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von drchicco PartyPoker 1 PartyPoint* = 1,5 StrategyPoints
      ezekszerint ha jol értelmezem a tegnap esti kis partyn összeszedett 14 PP pontom itt 21 PS pont?Remélem nem értettem semmit félre:)
      Igen így van.