[SH] Nl50 Kq

• DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $54.12 (108.2 bb)
      Hero (MP): $72.20 (144.4 bb)
      CO: $31.87 (63.7 bb)
      BTN: $52.75 (105.5 bb)
      SB: $51.10 (102.2 bb)
      BB: $82.15 (164.3 bb)

Preflop: Hero is MP with K Q
      UTG folds, Hero raises to $1.50, 3 folds, BB calls $1

Flop: ($3.25) A 2 K (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($3.25) 4 (2 players)
      BB bets $2.25, Hero calls $2.25

River: ($7.75) 2 (2 players)
      BB bets $5.75, Hero ???

BB:http://pbrd.co/143Atol

Mit játszanátok itt? Chb szerintem jobb mint a bet, a range AJs+,KJs+, és pocketek lesznek, ez ellen jobb indukálni. River callban nem vagyok biztos. Melyik lenne az a legerősebb hand, amivel chb flop, call turn, fold river linet játszanátok?
  • 4 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

sztem ok a chb, de kulonosen akkor jo ha van infod, h hany utcat bloffol mcbet utan.
      ellene kb ezen a boardon, ilyen sizenal ez a lap, de ezt sem dobnam mindig.

Ha BTN-ban csucsulnenk, akkor inkabb calloznek.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én flop cB, mert rengeteg rosszabb fogja adni és egy ilyen boardon nem félek a ch/R-től, turn chb és river Fold, ha betel, mert az a 30-40%bet vs missB annyira kevés, hogy kb csak value fog hívni a riveren. Kis párokkal pl. szerintem nem fog blöffbe fordítani, Kx-et sem.

Így játszva dobnék a riveren.

+BB vs MP calloz, ami azért eléggé leszükíti a rangét.
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Nem nagyon hinném hogy sok rosszabb itt adni fogja, mivel az én rangem eléggé üti a flop. Általában itt Ax-e, vagy 3. párja van. Szóval én úgy éreztem a flop cbet fölös.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én flop cB, mert rengeteg rosszabb fogja adni és egy ilyen boardon nem félek a ch/R-től, turn chb és river Fold, ha betel, mert az a 30-40%bet vs missB annyira kevés, hogy kb csak value fog hívni a riveren. Kis párokkal pl. szerintem nem fog blöffbe fordítani, Kx-et sem.

Így játszva dobnék a riveren.

+BB vs MP calloz, ami azért eléggé leszükíti a rangét.
      Szia!

Egyetértek. Ellene azért tartom jobbnak a cbetet, mert alig dob rá, szóval ő itt képes lesz megadni 3. párral is. Továbbá miss cbetekre OOP nem betel sokat, vagyis nem várhatunk tőle túl sok blöfföt sem a turnön sem a riveren. Főleg azok után, hogyha passzolunk a flopon, akkor azt azért tesszük, mert alacsonyan akarjuk tartani a potot, vagyis megadni készülünk.

üdv, pborisz