[SH] Nl50 JJ/2

• DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 3 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $74.51 (149 bb)
      BTN: $83.43 (166.9 bb)
      Hero (SB): $50.25 (100.5 bb)

Preflop: Hero is SB with J J
      BTN raises to $1.50, Hero raises to $5, BB folds, BTN calls $3.50

Flop: ($10.50) 8 T 2 (2 players)
      Hero bets $5.61, BTN calls $5.61

Turn: ($21.72) 3 (2 players)
      Hero bets $11.61, BTN raises to $28, Hero raises to $39.64 and is all-in, BTN calls $11.64

BTN:http://pbrd.co/143GJwu

Nekem úgy tűnik nem nagyon van más opció, csak bet/broke, bár ez a kis raise azért érdekes... std?
  • 4 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

sztem abszolut rendeben van ez igy.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nekem nagyon úgy tűnik, hogy TT+, AK inkább csak megadogat, mint 4Betel preflop és kiugróan magas a turn R statja, amiből arra következtetnék, hogy itt emelget overpárokkal. Info nélkül mondjuk elég nehéz lenne eldobni ezt a turnon, mert valószínűleg ezt tenné minden turnolt Draw-al is, vagy Tx-el. Ami viszont zavar, hogy nem tolja be, csak visszaemel és ez kész lapra utal. Elég nagy hero fold lenne tőlünk szerintem ha ezt el tudnánk dobni. Nekem van egy statom amit a W$SD pop up-hoz rendeltem hozzá. Ez a W$SD Flop R, Turn R, River R és Flop ch/R.... vagyis milyen %-ban nyeri a mutatásokat, ha emel. Én biztosan ránéztem volna erre a statra és ha ilyen 70-80%, akkor eldobom, ha 50% körüli vagy alatta van, akkor pedig beteszem.
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      1k hand alatt 4bet ranget még nem nagyon tudunk belőni szerintem.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Baromi érdekes arc, mert miközben azt látom, hogy tök passzív, a turn raise cbet hatalmas. Ehhez a döntéshez nagyon nagy szükség lenne read-re, hogy ugyan mivel emelt olyan sokat a turnön.
      Én egyébként sokkal nagyobbakat betelnék flopon és turnön is, mert alig dob a cbetre, viszont riveren meg sokat dob. És nagy betek mellett már valószínűleg nem tudnék dobni a turnön, mert akkor pusholna.
      Így viszont azt kell mondanom, hogy nekem túl gyanús ez a raise, és ok hogy 1k hand alatt még nem alakul ki a 4bet range, de az azért tisztán látszik, hogy alig 4betelt eddig. Az a 4% irtó kevés. Úgyhogy egyáltalán nem zárhatjuk ki a range-éből az overpárokat. Én dobnám turnön.

üdv, pborisz