[SH] Nl50 6-3

• Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($52.04)
      BB ($50.04)
      UTG ($62.44)
      UTG+1 ($28.86)
      CO ($46.57)
      BTN ($38.17)

Dealt to Hero 6:diamond: 3:heart:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, BB calls $0.75

FLOP ($2.50) 2:spade: A:heart: 6:club:

Hero bets $1.67, BB calls $1.67

TURN ($5.84) 2:spade: A:heart: 6:club: 5:club:

Hero bets $3.90, BB calls $3.90

RIVER ($13.64) 2:spade: A:heart: 6:club: 5:club: 6:heart:

Hero bets $7.50, BB raises to $20, Hero calls $12.50

BB:ismeretlen regnek tűnő játékos.

Feszes voltam az asztalnál ezért loptam 63o val. Meg eddig 2/2x dobot a stealtre BB ben.
      Sajna semilyen posflop stat nem áll rendelkezésemre róla.
      Flopon cbeteltem védelemből.
      Turn folytatam mert +Equity jött meg hogy el dobasam a kézbe párjait és a magas lapjait amivel flotolni készült.
      Riveren a range többnyire Ax abből is A9-AQ ig azért beteltem egy kisebbet hogy calt kapjak.
      A raisenél meg 22 és 6x et próbál repelni ami nagyon szűk range azért call.
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ismeretlen ellen nem lopnék 63o-val, mert nem tudok velem mit kezdeni postflop.

Nem tudunk róla semmit, így nem adhatunk neki túl sok floatot egy Axxr boardon. A turn GS kb semmi EQ-t nem adott ezért én itt ch/Folnék.

Így játszva riveren B/F-on lennék ismeretlen ellen. Lehet nála jobb 6x, 22, 55, sor.
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Ismeretlen ellen 63o steal SB-ről nagyon rossz, akármilyen imaged volt éppen. Még BTN-ről se nyitnám, nemhogy SB-ről.
      De ha úgy gondolod, hogy ez +EV, mert sok dobásra számítasz, akkor meg flop check/fold, mivel itt a profit a pre stealből jön (már ha dob eleget, mert ezt se tudjuk ismeretlennél), nem a postflop moveokból.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Bizony egy ilyen lappal nagy hiba lopni SB-ről, de még BU-ról is ismeretlen ellen. Ahhoz, hogy ez nyereséges legyen sokkal nagyobb minta kellene.
      Flopon pedig nyilvánvalóan hátul vagy a PF calling range-e ellen és mivel ezt a flopot 100%-ban cbetelnéd blöffből, nem tartom valószínűnek, hogy bármilyen jobb kezet is dobjon neked a cbetre.
      Az érvelésed, hogy védelemből cbetelsz a flopon azért nem helytálló, mert hátul vagy a range-e ellen. Szóval max blöffből cbetelhetnél, de SB vs BB ezen a flopon nem fognak neked dobni kész kezet, barrelezni meg nem sok értelme lenne ennyi eq-vel ismeretlen ellen. Ezért a turn folytatás sem jó.
      River viszont fölöttébb érdekes, mert ha reg lenne, akkor nem hinném, hogy 22, 55 lesz nála, max 6x. Abból meg ugye nem lehet túl sok, mert A6s szerintem emelne a turnön. Szóval riveren már megadnám ezt az emelést annak ellenére is, hogy ismeretlen, mert nem túl sok erősebb kezet adhat elő reálisan.

üdv, pborisz