[SH] Nl50 Jj

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($51.34)
      BB ($26.26)
      UTG ($50)
      CO ($120)
      BTN ($53.25)

Dealt to Hero J:heart: J:diamond:

UTG raises to $1.50, fold, fold, Hero calls $1.25, BB calls $1

FLOP ($4.50) 4:spade: 3:heart: 4:club:

Hero checks, BB bets $4, UTG calls $4, Hero raises to $12, BB folds, UTG raises to $48.50 (AI), Hero folds

UTG:ismeretlen regnek tűnő játékos
      BB fish

BB ellen tönkre akartam menni, UTG ellen dobtma mert a range ellen hátul leszek.
      Jó így vagy jobb lett volna flop call turn ch/c river ch/c?
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Amikor UTG potol egy ilyen boardon, kb value betel a Fish ellen és nem lesz nála AIR, Ax.... Flop sima call, és turn megnézném mit tesz, de ha ott is nagyon agro akkor én a turnon képes lennék megválni a kezemtől. A visszameléssel meg kb blöffbe fordítottuk a kezünket, Fish ide vagy oda nagyon óvatosan játszanék a cB size miatt.
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Donk/fold flop, mert a reg sokszor kihagyja a cbetet a fish miatt, mert megad mindennel. Épp ezért kell donkolni :) Ez meg így egy blöffraise tulajdonképpen, csak erre sem a lapod, sem a board nem jó.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      Donk/fold flop, mert a reg sokszor kihagyja a cbetet a fish miatt, mert megad mindennel. Épp ezért kell donkolni :) Ez meg így egy blöffraise tulajdonképpen, csak erre sem a lapod, sem a board nem jó.
      Szia!

Egyetértek.
      Egyébként meg nekem az édes kevés infó, hogy BB fish és ezért tönkre akarok menni ellene.

üdv, pborisz