[SH] nl50 AT

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($96.65)
      Hero ($74.57)
      UTG ($50)
      UTG+1 ($93.19)
      CO ($22.98)
      BTN ($63.71)

Dealt to Hero T:heart: A:club:

fold, UTG+1 raises to $2, fold, BTN calls $2, SB calls $1.75, Hero raises to $7, fold, BTN calls $5, fold

FLOP ($18) K:diamond: T:club: 8:club:

Hero bets $9, BTN calls $9

TURN ($36) K:diamond: T:club: 8:club: K:spade:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($36) K:diamond: T:club: 8:club: K:spade: 7:spade:

Hero checks, BTN checks

mp 20/16 11K hand
      mpből nyit 14%
      fold to 3bet 66%
      ep fols to 3bet vs blinds 70% (10)
      mp fold to 3bet vs blinds 79% (19)

bu 27/23 5,6K hand
      bu call open 14%

fold to 3bet 52%
      3bcall 27%
      4bet 22%

fold to cbet 3b potban 39% (33)
      raise cbet 3b potban 30% (33)

bet ip vs missed cbet turn 75%

agg 39 (46 35 26)

turn c/f?
      esetleg bet?

és river c/f?

bet river 36%
  • 5 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      A raise cbet % miatt jobb lesz flop check/call. Így játszva turntől check/fold, FD-ket szerintem raiseli flopon ilyen statokkal, meg amúgy is blokkoljuk a nut FD-t.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én valószínűleg feladtam volna preflop, de lehet jó a Sqz, csak nekem túl lazának tűnnek a játékosok, hogy preflop sox elvihessem a potot.

Flop vagy ch/C, vagy bet/fold de ilyen statok mellett inkább ch/C-ra állnék be. Így játszva turnon én ch/C-on lennék, mert minden PP ott lesz nála és hívni is fog velük (K meg ugye alig lehet nála pár db ilyen preflop játék után). Riveren már ch/F.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      turn c/c river c/f nem tetszene

bár nem írtam ismerem és képes bármire ha elkezd bluffolni

ami readet nem írtam hogy ha van mutatási értéke akkor azt választja
      tehát vagy tot semmivel bluffbetel vagy lappal

itt mondjuk el tudom képzelni hogy pp-vel turnon bet és river pushol, ez mondjuk ellentmondás de esetleg

de az eddigi readek alapjan én arra szvaznék hogy nem hívja meg a pp-it turnon!

innen a c/f turn gondolata

de ha betelek turnon kinézem hogy megad pp-vel akkor riveren nagyon sokszor mögémpasszol és nem fordítaná bluffbe ahogy én ismerem

innen a bet/f turn
      c/f river gondolata!
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Szia!

SB statjai? Ha nem fish, akkor ezzel nem sqz-elnék preflop OOP, főleg, hogy 4bb-s open+2 call. Itt 9$-ig legalább kellene sqz-elni, mert így kb alig fogsz foldot kapni, de AT-vel 14 nagyvakot nem szívesen pumpálnék be a kasszába, hacsak SB nem egy fish.

MP ellen még ok lenne, de 3 emberbe már gyenge ez a lap, főleg, hogy BU elég lazának tűnik és sok mindennel fog preflop callozni.

Flop easy c/c így, hogy nálad a bd nutfd.
      Mondjuk ellene minden Tx-el c/c-on lennék, mert rengeteget raiselt eddig.

Turntől ok a 2 utca C/C. Talán treff riveren dobnék, de necces, mert blokkolod a nutFD-t és sok FD-t raiselne a flopon, tehát inkább AJ,AQ a range vagy blöffbefordított PP, mert a te turn c/c range-ed gyenge általában, ezért sokszor lőni fog jó rivereket, szóval ellene Kb J és Q rivereken dobnék csak.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: bisovic
      Szia!

SB statjai? Ha nem fish, akkor ezzel nem sqz-elnék preflop OOP, főleg, hogy 4bb-s open+2 call. Itt 9$-ig legalább kellene sqz-elni, mert így kb alig fogsz foldot kapni, de AT-vel 14 nagyvakot nem szívesen pumpálnék be a kasszába, hacsak SB nem egy fish.

MP ellen még ok lenne, de 3 emberbe már gyenge ez a lap, főleg, hogy BU elég lazának tűnik és sok mindennel fog preflop callozni.

Flop easy c/c így, hogy nálad a bd nutfd.
      Mondjuk ellene minden Tx-el c/c-on lennék, mert rengeteget raiselt eddig.

Turntől ok a 2 utca C/C. Talán treff riveren dobnék, de necces, mert blokkolod a nutFD-t és sok FD-t raiselne a flopon, tehát inkább AJ,AQ a range vagy blöffbefordított PP, mert a te turn c/c range-ed gyenge általában, ezért sokszor lőni fog jó rivereket, szóval ellene Kb J és Q rivereken dobnék csak.
      Szia!

Teljesen egyetértek. Ezzel a sqz-el csak magad sodrod egyre nehezebb döntések elé. Ha már egyébként se megy mostanában a játék, akkor legalább az olyan helyzeteket próbáld meg elkerülni, amit el lehet és ne nehezítsd meg magadnak még jobban a játékot.

Flopon én is a ch/c-t javaslom egy ilyen őrült ellen.
      Ha viszont már így játszottunk és nem emelt a flopon, akkor inkább betelnék tovább a turnön azok miatt amiket írtál, hogy a SD képes kezeivel nem blöffölne, vagyis ezen a turnön gyakran megadna és riveren mögéd passzolna.

üdv, pborisz