[SH] nl50 A9o

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($101)
      BB ($91.40)
      UTG ($109)
      CO ($197)
      Hero ($63.50)

Dealt to Hero 9:heart: A:club:

fold, fold, Hero raises to $1, SB calls $0.75, BB calls $0.50

FLOP ($3) 3:club: Q:spade: 6:heart:

SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50, BB folds

TURN ($6) 3:club: Q:spade: 6:heart: A:diamond:

SB checks, Hero bets $4.20, SB raises to $9.30, Hero calls $5.10

RIVER ($24.60) 3:club: Q:spade: 6:heart: A:diamond: 2:diamond:

SB bets $17.22, Hero calls $17.22

sb 31/19 1,4K hand
      sb call open 19%
      sb 3b sv steal 8%

fold to cbet oop 42%
      raise cbet flop 15% oop 17%

raise cbet turn 25%
      oop 36% (14)

bet river 25%

agg 25 (27 22 23)
  • 5 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      Flopon inkább 2$-t cbetelnék.

Turn oké, hogy barrel lap és be is találtuk, de azt kell eldönteni, hogy van-e itt két utca érték. Mert ha nincs, akkor turnön lehetne potkontrollozni, és river call vagy bet.

WtSD/W$SD érdekes lehet még, mert ha nem túl magas/alacsony, akkor vlszleg nem tudjuk a turnt+rivert értékért betelni 77-TT(JJ) ellen, és az is kérdés, hogy Qx megad-e még két utcát. Ráadásul a turn chRaise brutál magas, és ha emelne, nagyon szarul érezném magam TPNK-kel, szóval ez is a checkback mellett szól inkább. Plusz SB fish, ellene balanszálni nyilván nem kell.

Ahogy alakult, turnön rávenném magam a herofoldra, mert ha itt megadok, akkor vlszleg riveren sem tudnék dobni. Száraz flopon 3way ch/callozott, és egy scarecard (húzómentes) turnön kicsit chRaise-el. Meglepődnék ha itt elöl lennénk...
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop 2ember miatt talán mehetne picivel nagyobb cB. Turn a magas R cB stat miatt chb-en lennék és megadnék minden riveren. Így játszva én már a turnon B/Foldolnék, mert nem tartom elégnek a lapomat, hogy riveren is megadhassak. Talán jó lenne a B/C is, ha a river agresszója látványosan lecsökkenne (modjuk a river cB 20-30% lenne és mellé alacsony AF, alacsony AFQ), na akkor jónak tartanám a B/C-t.

Ha nem emelne ekkorát, akkor pedig csak simán hívnék tovább a turnon szabad terítésért, nem azért mert 2utca valuet látok benne.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      én azt nem értem ha látszik hogy ennyire szélesen emel rá a turn cbetre azaz megcsinalja baromsagokkal is

akkor miért ne indukáljuk ezt ki belőle azzal hogy nyilvanvaló scarecardot barelezünk?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Az a baj, hogy ezt itt néhány stat megadásával elég nehéz eldönteni mi lett volna a jobb játék. Lehet hogy Te közben láttál valami olyat, ami miatt így döntöttél, de nekem valahogy furák ezek a statok, hogy turnön tök agresszívan emelget, de közben az agresszió statok meg alacsonyak és riveren is alig betel. Szóval az alapján amit látok ok lehet a turn bet/call ha sokat játszik rá vissza, de riveren meg dobni kéne, mert ott meg úgy tűnik nem folytatja.
      Wtsd w$sd még minimum kellene a döntéshez, de én is jobban hajlok ennyi infóból a turn chb river bet vagy call felé.

üdv, pborisz
    • doubletiltem
      doubletiltem
      Bronz
      Regisztrált: 2012.12.14, Hozzászólások: 74
      Turn nekem is check volt az első gondolatom. Egyetlen scare card, felszedett párod amit betelhetsz az A. Turn sima fold sztem. Sokszor lesz két pár Ax