[SH] NL 50 Kjo vs megadóállomás limp/raise

• Eva45
      Eva45
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.02, Hozzászólások: 192
      Ellenfél: 42/0 33 leosztás

Szerintem flop, turn call rendbe van, a riveren amiatt donkoltam, mert játszhat így jj, aq, AA-val, amit nem akartam, hogy mögé passzoljon.

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Button ($53.09)
      SB ($51.25)
      Hero (BB) ($111.31)
      UTG ($70.42)
      MP ($75.55)
      CO ($44.29)

Preflop: Hero is BB with J, K
      UTG calls $0.50, 4 folds, Hero bets $2.25, UTG raises to $4, Hero calls $1.75

Flop: ($8.25) 7, K, 9 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $3, Hero calls $3

Turn: ($14.25) Q (2 players)
      Hero checks, UTG bets $3.50, Hero calls $3.50

River: ($21.25) K (2 players)
      [color=#CC3333]Hero bets $11.25, UTG raises to $59.92 (All-In)Hero?
  • 7 válasz
    • PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Szia

Szerintem river is c/c. Nagyon nehéz egy ismeretlen fish l/r range-ét belőnki. AK is lehet nála, QQ is és igazából akármi. Pont ezt a helyzetet szeretném elkerülni. Lehet, hogy értéket vesztesz a river checkel, de igazából azt sem tudod mennyi értéket tudsz veszíteni a checkel vagy nyerni ha leadelsz. :)
      Ez egy érdekes leosztás, kíváncsian várom az elemzést.

pedro
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Flop turn ok, és a turn erőtlen size miatt oké a river donk is, viszont ez bet/fold, AA sosem tolná itt vissza szerintem, főleg hogy valószínű passzív fish.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Preflop én dobnék a L/R-re amig nem láttam párszor ezt tenni, mert KJo elég kellemetlen lesz postflop játszani.

Flop/Trun STD ilyen size-okra, de én továbbra is csak ch/C-on lennék, mert így még blöffölhet. Kx így is úgyis hívni fog, vagy visszaemel, de emelést meg nem tudunk megadni. Szerintem nem lesz jó a river donk, hiába betelt ilyen kis size-okkal.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

PF ezt érdemesebb eldobni, mert ok hogy keveset kell megadni, de ismeretlen az ellenfél, gőzünk sincs hogyan játszunk majd ellene. Ez a leosztás is jól mutatja, hogy esik a lapunk, de mivel semmit nem tudunk róla nem tudjuk mi lehet az értéke.
      Ilyen kis betekre ok a call és riveren én is abból indulnék ki, hogy AA, Qx, esetleg JJ mögém passzolna, ezért inkább betelnék, de még ennél is kisebbet és bet/fold. Mivel ismeretlen, ezért nem várnám tőle hogy blöfföl riveren, más rosszabbal meg mivel betelne.

üdv, pborisz
    • Eva45
      Eva45
      Bronz
      Köszi az elemzést, én is bet/foldoltam végül a rivert. Egyébként ti milyen lapokkal adtok vagy dobtok az ilyen fishy mini vagy 2,5 szeres 3betekre co, bu vs random szitukba?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: Eva45
      Egyébként ti milyen lapokkal adtok vagy dobtok az ilyen fishy mini vagy 2,5 szeres 3betekre co, bu vs random szitukba?
      Addig még nincs róla semmi értékelhető readem, a standard játékot játszom, vagyis QQ+, AK 4bet/broke, a többi lapot szórom.
      Ha deepek vagyunk mint pl itt is, akkor pedig PP-kal és suited lapokkal (inkább az alacsonyabbakkal) megadok, mert találat esetén jó eséllyel nagy potot nyerek. De pont az ilyen KJo, KQo lapok a legveszélyesebbek a megadásra ismeretlen ellen, mert könnyen elcsábulunk egy TP-al és deepen elég sokat lehet így bukni.
    • Eva45
      Eva45
      Bronz
      Köszi az elemzést! Hát igen a jó oddsok nem egyszer nehéz helyzetbe sodortak már ilyen preflop megadásokkal, mint pl. most.