[SH] NL4 CO 55 vs reg

• Leo221
      Leo221
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.02, Hozzászólások: 169
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Hero (CO) ($4.62)
      SB ($3.21)
      MP ($5.21)
      UTG ($3.84)
      BB ($8.41)
      Button ($4.66) 29/16 AF: 2,6 Hands: 214 paladin1677 (NL2-ön a legnagyobb bevételt termelte az elmúlt hónapokban) NL2 statjai:

Preflop: Hero is CO with 5, 5
      UTG calls $0.04, 1 fold, Hero bets $0.16, Button calls $0.16, 3 folds

Flop: ($0.42) 5, 2, K (2 players)
      Hero checks, Button checks

Turn: ($0.42) 9 (2 players)
      Hero checks, Button bets $0.30, Hero calls $0.30

River: ($1.02) 8 (2 players)
      Hero bets $0.32, Button raises $0.96, Hero raises $2.12, Button calls $1.48

Total pot: $5.90

Results below:

Button didn't show
      Hero had 5, 5 (three of a kind, fives).
      Outcome: Hero won $5.61

Ellene már elég sokat játszottam, és sokszor szeret blöffölni, ha CBet nálam elmarad, ezért akartam trükkösen megjátszani... (98s :club: volt nála)
  • 5 válasz
    • NightChildhun
      NightChildhun
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.07, Hozzászólások: 178
      Üdv Leo!
      Ehhez nehezen tudok hozzászólni, elég furcsa reg :f_ugly: :D
      Pre okés,
      Flop: érdekes... ha tényleg tudod hogy elkezdi blöffölni a turnt akkor nem rossz, de ilyenkor fel kell tenned magadnak a kérdést hogy elégszer teszi ezt?
      Ezt inkább akkor játszd amikor te vagy pozícióba.
      Mert így sok esély van rá hogy egyszerűen 2 utca check lesz és közben már flopon seted volt. 2 ajándék kártyával bármije kialakulhat..

Turn: oké a x/call ha már így tervezted.

River: thin value bet donk? ezzel indukálni akartad? vagy ezzel próbáltál még egy pici értéket nyerni a közepes kezektől?
      Mindenképpen x/rr
      Még van esély hogy blöffből és közepes kezekkel hívni fog, és ha visszaemelsz, valószínűleg ugyan úgy bekerül.
    • Leo221
      Leo221
      Bronz
      Hali!

Én is meglepődtem rajta, mert elég furcsán játszik, sokszor KK AA-al limpel és várja, hogy valaki hívjon, amire ráemel, AK-val meg ilyenkor csak megad... nehéz követni a gondolatmenetét. Turnön mindig belehív, ha 2x bárki is elmulasztja a Cbet-et, abszolút Airrel is. Riveren azt akartam, hogy blöffnek nézze a hívásom, próbálok ellene egy-egy megoldást kitalálni, hogy összezavarjam.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Szia,

Ilyenkor, pedig a bet vs missed cbet a flopon a barátod, ilyen 80%-90%-os agróbb arcok ellen, akik akár 3 utcát is blöffölnek, szóba jöhet ez a line, de azt tudjuk pls, hogy semmiféleképpen sem std...

És a std line itt a 3 utca bet és a river shove lenne micron, mivel Kx-et az életben nem fog dobni Neked egy micros reg és fish sem és alapesetben passzívak...

Na most én elhiszem a readjeidet, de tényleg legyenek stattal/vagy elmúlt handdel megalapozottak vagy valami handdel, most jól jöttél ki belőle, de nem biztos hogy mindig így lesz, ha nem vagy eléggé alaposan alátámasztva megfigyelésekkel...

Ja és a river donkod nem tetszik, mert kinyírod a blöff ranget, nagyon kevesen fognak erre visszajátszani, sokkal inkább call és river raise lenne a megfelelő line (semmi nem egészült ki...)

GL,
      L.
    • Leo221
      Leo221
      Bronz
      Köszi!

Majd a regulárokat ki fogom elemezni, mint régen tettem SnG-nál, ha már 1000-2000 handem lesz róluk, limitenként sokszor változik a játékmóduk, de nem annyira lényegesen. Bár NL4 sokkal aggresszívabb, mint NL2.
      Lehet a 3 utca barrel jobb lett volna. 0% a bet vs Missed CB Flop ezen a limiten nála(4 alkalom).
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      0% bet vs missed cbet ellen annyit érsz el, hogy átadod az irányítást OOP és minden gyenge equityjű handjével (vagy ha lenne drawja azzal is) chb-zik és kapja ingyen lapot, szerintem óriási hiba így...