[SH] nl5 J set vs nit

• NightChildhun
      NightChildhun
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.07, Hozzászólások: 178
      Üdv!
      Helyzet:
      Az ellenfél (BU) egy nit játékos, 166 hand alatt 16/13 at játszott ez BU ról 39/29 et jelent, a többi pozíció 4x ét.
      3bet:3
      Fold to 3bet 75%
      Cbet 100
      BB egy ultra agresszív reg szerű játékos
      110hand alatt 21/20 3bet:19 (6/32)

Preflop a call mellet döntöttem, mert rengeteg lapot dobatok a 3bettel, és amivel tovább játszik csak jobb lap lesz az enyémnél, így értelmetlen a visszaemelés.
      Továbbá ideális körülményt teremtek a BB-nek a squeezre, így azt széles rangel teszi majd, ami további értéket jelent.

Flop: call (cbet:100) nemsok fejfájást okozott ez a döntés

Turn:Itt a donk mellett döntöttem, bár így szűkül a kész kezek száma amivel tovább játszik, nagyon sok húzót mögém check-elne ha passzolok.

Riverre: folytatom az agressziót, sok value van benne.
      A x/c egy nit ellen kizárt, soha nem fogja a besült húzóit blöfföli.

A minirr re valószínűleg dobnom kellett volna egy nit soha nem fogja itt hívni csak a nutsait. Ráadásul csak minirr így ordít róla, hogy "úgyis jobb vagyok, fizess még egy kicsit"
      Ti hogy játszanátok meg?

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $5.00
      SB (Hero):
      $5.37
      BB:
      $23.80
      MP2:
      $5.16
      MP3:
      $5.37
      CO:
      $5.46

Preflop: Hero is SB with J, J.
      3 folds, BU raises to $0.15, Hero calls $0.13, BB folds.

Flop: ($0.35) Q, 3, 4 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.25, Hero calls $0.25.

Turn: ($0.85) J (2 players)
      Hero bets $0.55, BU calls $0.55.

River: ($1.95) K (2 players)
      Hero bets $1.30, BU raises to $2.70, Hero calls $1.40.

Final Pot: $7.35.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, jacks(J J).BU shows a straight, ace high(A T).BU wins with a straight, ace high(A T).
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Köszi a handet.

Preflop
      Teljesen egyetértek a gondolatmeneteddel és remélem BB ellen backraise/broke volt a terv... Szuper volt úgy:)

Postflop
      flop std.

turnon menjen a x/r, ha kidonkolsz, akkor valóban leszűkíted a handjeinek a számát és sokan ilyen spotban dobnak elég szélesen, ami meg calloz, az valszeg betelne is turnon... (btw a turn donkod is legyen nagyobb, ez így nagyon karcsú, ha már donkolsz, de mint írtam inkább x/c)

Riveren soha nem dobok, easy call... nyilván lehet kb A:hT (pont erre gondoltam) néha KK (QQ valszeg visszaemel turnon) de azért elég jó oddsunk van, és nincs kizárva hogy egy QK, vagy kisebb szett is riveren emel és így játszik, dobhatatlan...

AKkor dobnék, ha ilyen 10-15% afq-ja van végig az ellenfelednek 55%+ won at sd-vel, alacsony WWSF-fel, de alapesetben nem tudunk itt dobni...

GL,
      L.