[SH] NL25 AKo

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $37.21 (148.8 bb)
      BB: $15 (60 bb)
      UTG: $19.68 (78.7 bb)
      MP: $33.26 (133 bb)
      CO: $28.05 (112.2 bb)
      Hero (BTN): $36.94 (147.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with K A
      UTG folds, MP calls $0.25, CO raises to $0.90, Hero raises to $2.25, 3 folds, CO calls $1.35

Flop: ($5.10) 5 A T (2 players)
      CO checks, Hero bets $2.67, CO calls $2.67

Turn: ($10.44) J (2 players)
      CO checks, Hero checks

River: ($10.44) 4 (2 players)
      CO checks, Hero bets $6.28, CO raises to $14.50, Hero folds

Results:
      $23 pot ($1.04 rake)
      Final Board: 5 A T J 4
      CO mucked and won $21.96 ($10.76 net)
      Hero mucked K A and lost (-$11.20 net)

CO: 30/21/15.4 100hand alatt F23B:75, F2cB:33/-/-, AF:8, AFQ:44/36/57, WTSD:25, eddig 0/4 muatást nyert, betvs miss statok nem nagyon voltak

Turn ezt folytatnom kellene és B/F? Rossz ha abban bízom, hogy kb minden lapjával hívni fog a riveren és megadhatok?
  • 6 válasz
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.572
      pre mehetne 3x (2.7$)

egyszerűbb a turn b/f, csak nem tudom jobb e?! már előttünk van AJ, KQ, JJ (TT, ha flopon sp-ezett), max AQ-ból nyerünk értéket. így jobbnak tünik a chb.

viszont, ha villain ezekkel turnön x/r-elni akart, akkor azt várnám tőle h riveren leadeljen, mert semmi oka azt hinni, h te még ott betelsz, tehát értéket vesztene

és mivel ilyen aggró én becsuknám a szemem (ahogy waki mondja :) ) és calloznék!
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Pre mehetne 10bb-ig a 3bet, mert a limp+izo miatt több dead money van bent, meg ugye fish, tehát fizettessük. Flop std.
      A turn terv szerintem nem jó, mit blöffölne meg riveren, amivel callolt flopon? Ha SD value-ja van, amit versz, az valószínű fizet turnön, és így te határozod meg a showdown árát is. Nem lesz az hogy kapsz egy potbetet riveren, és nem tudod mit csinálj.
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Én úgy látom, hogy mindkét hozzászólásban van igazság. Szerintem DarkAwi hozzászólását támogatom, mert ez megjelenik kacsa hozzászólásában is, miszerint tisztább így játszani és bet/fold-olni, riveren meg checkbackelni, mint checkbackelni, aztán random riveren callozni.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Bizony ez a 3bet elég kicsire sikeredett.
      Postflop azért nem egyszerű a döntés, mert alig van infó róla. Azt nem feltételezném, hogy túl lazán ad meg 3betet, bár itt most ugye pont az a baj, hogy túl kicsi lett a 3bet, így sokkal lazábban adhat meg. Ettől függetlenül én inkább ismeretlennek kezelném és nem feltételezném hogy elől vagyok a turnön. Viszont elég agresszív riveren, szóval én is inkább chb és river call játékot választanék ellene.
      Így meg ilyen oddsal simán adnám a river emelést, ha már egyszer ilyen agro.

üdv, pborisz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Ettől függetlenül én inkább ismeretlennek kezelném és nem feltételezném hogy elől vagyok a turnön. Viszont elég agresszív riveren, szóval én is inkább chb és river call játékot választanék ellene.
      Na most akkor ismeretlennek kezeljük, vagy aggrónak? :) És ha feltételezzük, hogy nem vagyunk elöl, akkor chb turn, és fold river, nem ? Ha checkel akkor meg bet. Máskülönben szerintem nincs értelme ennek a linenak, mert gyengébbet nem nagyon fog betelni, max egy AQ-t, de azzal meg adja úgyis turnön. Ha vmi 2nd/3rd pár+SD-je van turnön, azt nem beteli riveren (viszont callolhat turnön).
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Ettől függetlenül én inkább ismeretlennek kezelném és nem feltételezném hogy elől vagyok a turnön. Viszont elég agresszív riveren, szóval én is inkább chb és river call játékot választanék ellene.
      Na most akkor ismeretlennek kezeljük, vagy aggrónak? :) És ha feltételezzük, hogy nem vagyunk elöl, akkor chb turn, és fold river, nem ? Ha checkel akkor meg bet. Máskülönben szerintem nincs értelme ennek a linenak, mert gyengébbet nem nagyon fog betelni, max egy AQ-t, de azzal meg adja úgyis turnön. Ha vmi 2nd/3rd pár+SD-je van turnön, azt nem beteli riveren.
      Az ismeretlenséget arra értem, hogy nem tudok neki 3bet call range-et adni és nem szeretnék téves következtetéseket levonni, hogy fish és ezért biztos lazán callol PF 3betet. Ezért inkább potkontrollra játszok és ha netán mégis lazán adott meg, akkor az Ax-eket hívni fogja riveren, de lehet még Jx-et is.
      Az a statokból egyértelműen kiderül, hogy nem passzív ;)