[SH] Nl25 Kk

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $16.93 (67.7 bb)
      CO: $48.34 (193.4 bb)
      Hero (BTN): $25.43 (101.7 bb)
      SB: $10.32 (41.3 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $25.20 (100.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      3 folds, Hero raises to $0.62, SB folds, BB calls $0.37

Flop: ($1.34) 7 2 Q (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.94, BB raises to $2.58, Hero calls $1.64

Turn: ($6.50) 2 (2 players)
      BB bets $3.50, Hero calls $3.50

River: ($13.50) 9 (2 players)
      BB checks, Hero bets $9.53, BB folds

Results:
      $13.50 pot ($0.61 rake)
      Final Board: 7 2 Q 2 9
      Hero mucked K K and won $12.89 ($6.19 net)
      BB mucked and lost (-$6.70 net)

BB kb ismeretlen: 19/13/3.3 70 hand, AF:16, AFQ:86/50/50, WTSD:14, F2cB:50(2)

Postflop?
  • 7 válasz
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.546
      hát BB-nél értékhand csak 77 lehet, v AQ.
      én is így játszanám, kivéve, h riveren kisebbet hívnék a gyenge range-e miatt (nem hinném h monstert akár x/r-elni)
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Pre, flop ok. Nyilván azt feltételezzük, hogy nálunk van a legjobb hand, 77,22 cooler. Mivel ismeretlen, és nem tudjuk, hogy blöfföl-e 3 utcát, de turnre feljött még egy draw, és elég kicsit is betel, én ott raise/brokeolnék.
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Flopon erősen gondolkoznék a 3beten, valuehand leginkább csak 77/22 lehet nála (22 ráadásul lehet nem is callozna pre oop), minden más draw vagy gyengébb kész kéz, ami fizethet. A flop megadás az ő esetében azért lehet mégis jó, mert ilyen agresszióval vlszleg turnön is várhatunk tőle hivást.

Ezen a turnön mindenképp emelnék és tönkremennék, kb. legjobb lap ami jöhetett.

Ahogy játszottad, river szerintem jó szitu egy underbetre. Betelnék mondjuk 3$-t, amire ráblöffölhet egy busted draw-val, vagy herocallozhat A:cX. Ennél vlszleg úgyse lesz sokkal erősebb a range-e, miután checkelte a rivert (NL25 nitreg nem fog itt sűrűn balanszálni :) ).
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Flopon alapból kicsit emel. Szerintem itt value handdel sokkal nagyobbat kellene emelnie oop, ha riverig be akarja hívni a stacket. Eléggé blöffszagú a raise, így callolnék a flopon én is.

Nekem is feltűnt, hogy nem akar stackért menni az arc. Védelemből és értékből is sokkal nagyobbat kellene betelnie a turnön, ha riveren be akarja hívni a maradékot. Én is raise/broke-ot választanék a turnön.

Így, riveren nincs már annyi value a betben. Fél potot betelnék maximum.
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Én is úgy gondolom, mint maksagery. Riveren ha rád tolja az elég kellemetlen, mert kb játszhat így szetet vagy fullt. Gondolhatja, hogy FD-vel bet/callozol flopon és turnön, de riveren dobsz, mert nem jött a flöss, ezért lehet, hogy több értéket lát abban, ha blöfföltet téged.

Szóval riveren kisebbet betelnék, de az sem kizárt, hogy checkback-elek, hogy megnézzem mivel x/raiselte a flopot.
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Eredeti hozzászólás: Zsocci
      Riveren ha rád tolja az elég kellemetlen, mert kb játszhat így szetet vagy fullt. Gondolhatja, hogy FD-vel bet/callozol flopon és turnön, de riveren dobsz, mert nem jött a flöss, ezért lehet, hogy több értéket lát abban, ha blöfföltet téged.
      Te hányszor láttál small stakes-en regtől ilyen line-t nuttal (chRaise flop, bet turn, chRAI river)? Mert én gondolkodom, de többszázezer hand alatt egy sem jut eszembe...

Ráadásul itt Hero és Villain kb. ismeretlenek egymásnak.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Flopon erősen gondolkoznék a 3beten, valuehand leginkább csak 77/22 lehet nála (22 ráadásul lehet nem is callozna pre oop), minden más draw vagy gyengébb kész kéz, ami fizethet. A flop megadás az ő esetében azért lehet mégis jó, mert ilyen agresszióval vlszleg turnön is várhatunk tőle hivást.

Ezen a turnön mindenképp emelnék és tönkremennék, kb. legjobb lap ami jöhetett.

Ahogy játszottad, river szerintem jó szitu egy underbetre. Betelnék mondjuk 3$-t, amire ráblöffölhet egy busted draw-val, vagy herocallozhat A:cX. Ennél vlszleg úgyse lesz sokkal erősebb a range-e, miután checkelte a rivert (NL25 nitreg nem fog itt sűrűn balanszálni :) ).
      Szia!

Egyetértek. Ez legkésőbb turnön emelés és broke.
      Tetszik ez az underbet elképzelés :) Van benne ráció...

üdv, pborisz