[FR] Aq 1-2

• zeivir
      zeivir
      Bronz
      Regisztrált: 2011.10.09, Hozzászólások: 64
      Known Players:
      UTG2: $12,94 - 129 bb
      UTG3: $4,60 - 46 bb
      MP1: $10,00 - 100 bb
      MP2: $5,57 - 56 bb
      MP3: $9,83 - 98 bb
      CO: $7,97 - 80 bb
      BU: $1,70 - 17 bb
      SB: $10,04 - 100 bb
      BB: $10,00 - 100 bb

0,05/0,10 No Limit Hold'em (9 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.604.1

Preflop: Hero is SB with A:diamond: , Q:heart:
      Hero posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), UTG2 folds, UTG3 raises for $0,30, 5 folds, Hero 3-bets $1,15, BB 4-bets $2,90, UTG3 folds, Hero folds, BB gets uncalled back ($1,80)
  • 5 válasz
    • zeivir
      zeivir
      Bronz
      Helló

21.11-kor írtam ehhez egy mondatot végül is ,mindkét partiban ha tovább hívok akkor abból valószínű, hogy all-in lesz és nem akartam már az elején bepakolni ismeretlenül.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

A 3bet az érték vagy blöff?
      Villanről bármi info?

üdv: IF
    • zeivir
      zeivir
      Bronz
      Helló

Infó nincs 4-5-ik leosztás lehetett stat. programom sincs.

Azért emeltem, hogy egyből elvigyem a potot, nem akartam pozíción kívűl játszani AQo-val SB-n.

Te szerinted call és ha jön BB-től a 3bet akkor pedig dobás?

Egyébként te ilyenkor mire teszed BB-t amikor elhangzik előtte 2 emelés és ő még 4bet-tel az ő keze is lehet simán csak blőff.
    • terafa43
      terafa43
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.01, Hozzászólások: 293
      Szia!

Így info nélkül én ezt dobnám.
      Laza, fishy fél stack alatti ellen el lehet gondolkodni a broke-on, ha láttál tőle rosszabb kezekkel is visszapusholni.
      Mivel nem ismered, és UTG range általában erősebb, ha visszatolja, nem leszel elöl.
      BB szerintem nem fog itt sűrűn blöffölgetni, mert UTG simán rátolhatja, meg te is. Ha meg calloztok, szendvicsben lesz.

Ez még nem az a limit, ahol sok blöff cold4betet kapsz, főleg ilyen szituban (fél stackes utg emelőt 3beteltél).
      Callon esetleg mehetne, ha lenne elég infód UTG-ről (lazábban emel, de sokat dob 3betre, postflop nem aggro, feladja a handet) és BB-ről (passzív, feszes).

Szóval sok esetben sima dobás.

Eredeti hozzászólás: zeivir
      Egyébként te ilyenkor mire teszed BB-t amikor elhangzik előtte 2 emelés és ő még 4bet-tel az ő keze is lehet simán csak blőff.
      Erős lesz, QQ+, AK, max ha tudja, hogy UTG lazán brokeol, te meg nagyon feszes vagy, talán JJ+, AQ+
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Azért kérdeztem, hogy blöff vagy érték, mert ha csak dobatni akarsz, akkor blöffölsz. Olyankor nem is szabadna felmerülnie a kérdésnek, hogy mit csinálunk egy 4bet után.

Amúgy ha itt egy QQ vagy AK-m lenne, akkor is dobnék, mert ez a BB cold 4bet durván erős. Legtöbbször KK+-ra tenném. Blöffölni nincs oka, értékért meg KK+-t tol itt egy átlag playa.