[SH] Nl20 Ak

• teglas
      teglas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 17
      Pacific, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      BB: $23.95 (119.7 bb)
      Hero (MP): $27.28 (136.4 bb)
      CO: $23.20 (116 bb)
      BTN: $20.20 (101 bb)

Preflop: Hero is MP with A K
      Hero raises to $0.60, CO folds, BTN raises to $1.90, 2 folds, Hero raises to $4.40, BTN calls $2.50

Flop: ($9.10) 7 5 6 (2 players)
      Hero bets $3, BTN calls $3

Turn: ($15.10) 5 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5, Hero folds

Results:
      $15.10 pot ($0.75 rake)
      Final Board: 7 5 6 5
      Hero mucked A K and lost (-$7.40 net)
      BTN mucked and won $14.35 ($6.95 net)

Sziasztok!
      Villain statjai:

Az ellenfélről nem sok stat van, de beraktam...
      A korábbi körökben sokat 3betelt rám, előtte volt már egy 4betem, amire dobott, meg egy 4 bet amire pusholt AA val más ellen.
      Pre úgy gondoltam, h berakom ellene, mert elég agró. A 4bet size nem standard 2.2x, de azért jó?
      Flopon cbetre nem a legjobb, de nem nagyon lesznek villain rangeben ilyesmik sztem, így ment... size ok?
      Turnon gondolkodtam, ch/f vagy push...
      Postflop nem volt valami super agro... mi lett volna a legjobb ebben az esetben?
  • 3 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      4bet size ok, bár MP vs BTN mehet nyugodtan 2,5x, MP vs BTN úgyse nagyon fogsz blöffölni, szóval a balance ilyen szituban, NL20on elhanyagolható szerintem. Így valószínű kevesebbszer jön majd nehéz szitu, mint pl itt.

Mivel ismeretlen, és nem nagyon tudjuk mire számíthatunk tőle, így szerintem oké a cbet, bár picit nagyobbat cbetelnék, 3,5$ körül, és A,K, turn shove. Ha jobban ismernénk, vagy ha ezalatt a 66 hand alatt úgy láttad aggró, akkor lehet check/callolni, flopon,turnön ha nem esik brodway (persze, ha A,K esik, az nem baj :) )
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      4bet size ok, bár MP vs BTN mehet nyugodtan 2,5x, MP vs BTN úgyse nagyon fogsz blöffölni, szóval a balance ilyen szituban, NL20on elhanyagolható szerintem. Így valószínű kevesebbszer jön majd nehéz szitu, mint pl itt.

Mivel ismeretlen, és nem nagyon tudjuk mire számíthatunk tőle, így szerintem oké a cbet, bár picit nagyobbat cbetelnék, 3,5$ körül, és A,K, turn shove. Ha jobban ismernénk, vagy ha ezalatt a 66 hand alatt úgy láttad aggró, akkor lehet check/callolni, flopon,turnön ha nem esik brodway (persze, ha A,K esik, az nem baj :) )
      Szia!

Egyetértek.

üdv, pborisz
    • teglas
      teglas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 17
      Köszönöm az elemzést! Üdv