[SH] NL2 - AK 2 pár

• rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Sziasztok!

Statok nincsenek.

Nos, ugye elég érdekes a flop. Az ő x/r allinja erőt sugall, ez tény, de nem tudtam elengedni az AK-t. Dobni kellett volna? :s_rolleyes:

Köszi!

Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2230889
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $2.13
      SB: $2.13
      BB: $1.81
      UTG: $1.38
      MP: $6.10
      CO: $2.01

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with K :diamond: A :heart:
      3 folds, Hero raises to $0.08, SB calls $0.07, 1 fold

Flop: ($0.18) T :spade: K :heart: A :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.14, SB raises to $2.05 all in, Hero raises to $2.05 all in

Turn: ($4.28) 9 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($4.28) 4 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $4.28
      Hero shows K :diamond: A :heart: (two pair, Aces and Kings)
      SB shows Q :spade: J :spade: (a straight, Ten to Ace)
      SB wins $4.13
      (Rake: $0.15)
  • 3 válasz
    • jasonAK22
      jasonAK22
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 1.672
      Szia,

Mivel ismeretlen Villain ezert nehez helyzet, pre flatelt Villain ezert ki lehetne zarni a 1010+, es AK,AQ lapokat , a legtobb esetben PP-vel calloznak SBrol ,talan meg weak Ax es suited gap connectorokkal. A flop aggresziv push is arra utal, hogy agro jatekos es ezert minen broadway kartyajat 3betelte volna preflop. A flop call szerintem eleg variancia novelo de viszont ennek a ch/pushnak semmi ertelme valuert.
    • rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Igen, ez volt a meglepő számomra is, szóval ja. Mert most ott QJ-val nem kell neki védekezni, meg az volt az első lap amit kizártam, mert azzal nem játszik így. :D
      Mindenesetre fishnek tűnt, tehát részben azért toltam be. Van mikor megőrülnek ászokkal NL2-őn, de nem tudom mennyire volt fishy tőlem. Na mindegy, már ezt is tudom, hogy floppolt sorral így tolják. :s_smile:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Az insta shove, meg openshove meg mindenfajta ilyen std-től eltérő line, move, aminek semmi értelme általában fishekre jellemző---> fisheknek meg széles range van ---> ami ellen nem tudunk dobni top 2-t

Főleg, hogy pre flat miatt szettekre kevesebb esély van és ha egy pure value ranget nézünk:
      {AT, TK, QJ}, akkor is oddsunk van a callra, szuper std call!

Gl.,
      L.