[SH] nl200 blöff 3bet postflop száraz board

• Betaverzio
      Betaverzio
      Bronz
      Regisztrált: 2012.09.26, Hozzászólások: 583
      Pacific, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 3 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $200 (100 bb)
      Hero (BTN): $277.80 (138.9 bb)
      SB: $289.35 (144.7 bb)

Preflop: Hero is BTN with J K
      Hero raises to $4, SB folds, BB calls $2

Flop: ($9) T 6 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $5, BB raises to $18, Hero raises to $51, BB folds

Results:
      $45 pot ($2.25 rake)
      Final Board: T 6 4
      BB mucked and lost (-$22 net)
      Hero mucked J K and won $42.75 ($20.75 net)

Ellenfél reg, elég agresszív.
      Úgy gondoltam a játék pillanatában, hogy mivel setek, erős drawk , két párok , tptk nem lehet nála,ezért a range-t inkább luksor, 2over, backdoor fd teszi ki és egy pushorfold helyzetben tudom tenni jó fe-vel.

Mi a véleményetek?
  • 3 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Szia!

Érdekes ez a helyzet. Nem is tudom, hogy itt mi lenne indokolt, hogy szerepeljen a raising rangedben, ráadásul ekkora size-al.

Valaki ellen jó ez, valaki meg úgy csapja majd rád, akár TP-vel is, ahogy kell.

Persze akkor néha rossz lesz neki, ha pl így tolod KK+ al, de azzal az esetek többségében nem így fogod tolni.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

hát elég érdekes ez így. olyan nagyon semmit se reppelsz érted, ő meg OOP van egy sima emelt potban, amibe egy fél potos c-bet jött, igazából akár építheti is a potot, nem hiba ez itt neki. az ilyen szituknál inkább az image-ed számít, innen nem lehet megállapítani, hogy jó volt-e vagy sem a line-od

üdv, lino
    • Betaverzio
      Betaverzio
      Bronz
      Regisztrált: 2012.09.26, Hozzászólások: 583
      Azt gondolom, hogy nem nagyon akarhatja építeni, mert set, két pár ugye nincs nála. AT-KT egy részét 3beteli, tehát nagyon ritkán lesz value.

Ez elég erén furán hangzik, de mivel ő sem reppel semmit, akkor engem nem annyira zavar, ha én sem reppekek semmit.
      És talán nem sokan merik rámborítani a stacket vmi 2over szerü lappal, vagy callolni vmi gyenge equityvel.

rendszeresíteni nem fogom ezt a line-t.