[SH] Nl2 - Aa

• rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Sziasztok!

Villany nálam fish, tehát úgy is kezeltem. Bár anniy hand nem minta, de azalatt nem emelt... Na mindegy.

Flop bet size nem tetszik, utólag lehet pot bettel operálnék. Elég sok draw van kint, szóval ja.

A turn reraise az nagyon nagyon nem tetszik. Itt még nem dobnám szívesen, bár a call sem jó, legalábbis nem tetszik, mivel eléggé nagy lesz a pot a floppra. De megadtam, mert úgy voltam vele, hogy lecallol egy Kx-el, vagy ilyesmi. Mert ez sosem lesz nála blöff, elég passzív arc lehet.

A river nagyon nem változtat, nem hiszem, hogy pont a hatos kell neki. Itt féltem attól, hogy allin tesz, mert tök jó neki a pot, meg a stackem. Így is lett. Én itt kikértem a time bankot, szóval volt agyalás.

Pre ilyen rangere teszem:
      Minden PP, bár lehet hogy csak 66+, bár kétlem.
      Ászok közöl ATo+, max ha nagyon beüti a fejét, akkor A7, meg ugye sok AXs.
      Királyok közül is sok suited, plusz a jobb off.
      Illetve rohadt sok suited connektor.

AK, AQ, AJ, KQ, KJ is lehet nála - szerintem - akár, tehát azokkal is számolhatunk, tényleg elég passzív a kölök.

A setek érdekesek. Szerintem azon a floppon visszaemel bárki settel, mivel eléggé "nem szép"... Tehát azt kizárjuk. Igazából az volt a baj, hogy egy király jött, és arra emelt vissza. Ezért gondoltam valami Kx-re, bár lehet két pár. Meg ugye a turn 3bet kizárva, nem akarom berakni. Vagy be kéne?

Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2231291
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (UTG): $3.12 - VPIP: 22, PFR: 20, 3B: 6, AF: 1.4, Hands: 686
      MP: $2.21 - VPIP: 5, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 20
      CO: $5.12 - VPIP: 25, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 60
      BTN: $2.26 - VPIP: 14, PFR: 14, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 37
      SB: $2.00 - VPIP: 5, PFR: 5, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 43
      BB: $2.00 - VPIP: 6, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 16

Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with A :diamond: A :heart:
      Hero raises to $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 3 folds

Flop: ($0.23) J :diamond: 9 :spade: 8 :diamond: (2 players)
      Hero bets $0.16, CO calls $0.16

Turn: ($0.55) K :spade: (2 players)
      Hero bets $0.39, CO raises to $0.78, Hero calls $0.39

River: ($2.11) 6 :club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.07, Hero?
  • 2 válasz
    • rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      A turn call utólag egyre jobban nem tetszik. Ott kellett volna eldönteni, hogy mi lesz. :facepalm:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Szia,

preflop szuper std.

postflop turn fold : ( : ( Írod is, hogy passzív az ellenfél, legalábbis ekkora mintán passzívan játszott... A flop call, turn raise mindig nuts a fisheknél, főleg a passzívaknál + ez a turn lap elég sok handet ki is egészített adott két párt...

Szetteket kizárod, amiket fisheknél nem lehet kizárni, simán lehet hogy megadott és turnon emeli, ennyi infóból egyszerűen azokat nem veheted ki a rangeből csakúgy mint TQ (flop sor) és flop két párokat sem... Innen is láthatod, hogy rengeteg hand ver javulni meg nagyon kevés esélyed van... Az már csak hab a tortán hogy Axs FD-ket meg fogod az A lapoddal...

Betenni biztos nem pluszos ennyi infóból, ha van gyanúd, akkor call és riveren betsize + lap és eldöntöd, itt erre az akcióra dobnék (potbetel, nagyon erős)

Gl.,
      L.