[SH] Nl10 Kk

• Corvus80
      Corvus80
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.15, Hozzászólások: 525

Full Tilt, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $16.82 (168.2 bb)
      CO: $6.95 (69.5 bb)
      Hero (BTN): $12.06 (120.6 bb)
      SB: $18.87 (188.7 bb)
      BB: $10.98 (109.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      2 folds, Hero raises to $0.30, SB folds, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 3 7 3 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.30, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60

Turn: ($2.45) 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.10, BB raises to $2.90, Hero calls $1.80

River: ($8.25) 9 (2 players)
      BB bets $6.88 and is all-in, Hero folds

Results:
      $8.25 pot ($0.41 rake)
      Final Board: 3 7 3 2 9
      Hero mucked K K and lost (-$4.10 net)
      BB mucked and won $7.84 ($3.74 net)

Érdekes leosztás!
      Flopon úgy voltam, hogy 3x ami nincs is egy 17% os rangeben csak 33 az nem játszik így és 77 sem.
      Esetleg valami overpárral vagy két overrel bluff

Turn
      Úgy gondoltam feladta, és azért elég jó a handem emelek.
      a visszaemelésnél már gondoltam, hogy valami gáz van, de megadtam, hátha riveren CH-el, és akkor ingyen terítés!

River
      nem tudtam elképzelni, h itt blufföl még egyet range :77 33

Utólag T: ch R: call??
  • 3 válasz
    • jasonAK22
      jasonAK22
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 1.672
      Szia,

Velemenyem szerint okes a flop call mert itt lehet nala 2 over card amit turnon megbloffolhet es lehetnek ugye PP-k 55-99ig , ebbol csak a 7-es eloz meg. 3x-t ki lehetne zarni (BB-rol max A3s,K3s de az utobbi is valoszinutlen), mert aval turnon betelt volna, hogy erteket nyerjen a huzoktol es az overparoktol. En turnon 2/3 korul hivnek es siman tonkre mennek ellene.

udv jasonAK22,
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Használj nagyobb sizingot mindenhol, eleve alacsony flop, ha gyengébb OPja van addig akarunk valuet húzni amíg nem jön le több overcard + raiselheti a flopot vs nagyobb size is. Ezen a boardon semmit nem repel egy ch/r szal nagyobb size bettel is call ha raisel, turn meg újraértékelünk.
      Ilyen size ellen raiselhet valueból olyan lapot is amivel normál size ellen csak callozna, viszont nem tudjuk mennyire indukálható az arc kisbetekkel...szóval ezzel a sizinggal szeirntem kicsit bevittük magunkat a sűrűbe.

A flop call, turn bet/call után minimum overpárod van itt, szóval elég crazynek kellene lennie, hogy becsapja a stacket a riveren, nem hiszem, hogy itt megvagyunk egy callra. Nagyon weird egy line ez egyébként a részéről, és a sizingja is furcsa...de 10-en nagyon kevés ilyen blöff van, nem hiszem, hogy itt hiba dobni.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Flop call std...

Turnon nem értem miért akar mindenki betelni...

Úgy gondoltam feladta, és azért elég jó a handem emelek.
      Ha feladta, akkor miből jön érték? ha Airen volt miért betelünk? Miért nem csekk hátha mégegyszer próbálkozik, ha overpárja van (kisebb), akkor még riveren is kaphatunk valuet...

Szóval nincs a rangeben olyan hand, ami ellen 2 utca value lenne... Ha meg blöffölt hagyj folytassa, szettek ellen meg szívás...

Turnon raisere fold valszeg... Sick line lenne airrel, és dinamika nélkül vagy tilt üzemmód nélkül sztem nem lépi meg senki sem...

Rangek:

flop range: tényleg minden, ami cc% rangeben benne van (kivéve monster :coolface: vagyis legtöbbször az csak calloz), overpárokat is leértékelném inkább ilyen két overek
      turn check range: vagy air vagy monster (ritkán) szintén ritkán kisebb pocket -> no
      value a raiseben
      turn raise range: monster 90%ban ...
      river shove: monster 99%ban.
      GL,
      L.