[SH] nl50 KK

• zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Pacific, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $62.62 (125.2 bb)
      Hero (BB): $50 (100 bb)
      MP: $50 (100 bb)
      CO: $32.15 (64.3 bb)
      BTN: $43.69 (87.4 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      MP raises to $1.50, 3 folds, Hero raises to $6.25, MP calls $4.75

Flop: ($12.75) 7 6 9 (2 players)
      Hero bets $8.50, MP calls $8.50

Turn: ($29.75) T (2 players)
      Hero checks, MP checks

River: ($29.75) A (2 players)
      Hero checks, MP bets $16.87, Hero calls $16.87

Results:
      $63.49 pot ($3.17 rake)
      Final Board: 7 6 9 T A
      Hero showed K K and lost (-$31.62 net)
      MP showed A A and won $60.32 ($28.70 net)

handek 1200
      VPIP 19/PFR 16/ raise 1st MP 14 Fold to 3bet 43
      Fold to cbet 3b 43(7) Fold to Fcbet: 42 (12)
      WTSD 27/ WSD 45/ WSD ex small 45/ bet vs mcbet IP 56/ AFQ 50 32 11

Hát ez a river call nagyon rossznak tűnik így utólag, nem is aggró riveren. Szetet valszeg így játszik, Ax float leesett rivvere, 88 pedig elpasszolhatta akár a turnt.
  • 4 válasz
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      Ez a std. 3b méretezésed?
      Nekem így elsőre túl nagynak tűnik és a flop cbet mérete is.
      Én 4.5-ig 3b-nék és ha flop cbet mellett döntök az is 4.5-5 körüli lenne.
      A flop nem túl jó ,csak fish ellen lőnék 3 utcát de lehet csak kettőt.
      Regulár ellen mindenképpen óvatosan játszanék ezen a floppon.Nem is nagyon tudok olyan lapot mondani ami preflop megadott és ezen a floppon dobni fog.(22-55 talán)
      Egyrészt telibe is találhatta a flop(settek,T8),pocketet nem dob(88,TT,JJ,QQ,AA),
      kiscsillió GS,pár+GS,overcardok BD flösshúzóval lehet nála amit szintén nem dob.
      Nálam ez flop cbet és ezen a turnon c/f .(readekkel aggro ellen turn c/c,river c/f)
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Ilyen ellen aki 43%ban dob 3betre, nekem épp hogy nagyon tetszik a preflop size. Cbet size szintén.

Turn az érdekes, setteket szerintem emelne flopon, TT, 88 megvert, az MP range nem tudom hogy áll össze, de szerintem nem sok SC lesz benne, úgyhogy a flop calling range vmi 88,TT-QQ, AT-AK lehet szerintem. A board ellenére, szerintem turnön nem check/foldolhatunk. Ha betelünk, valószínű mindent el fog már itt dobni amit verünk, szóval én check/calloznék ha fél pot körül hív, ha nagyobbat akkor már inkább dobnék.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop cB és turntől simán feladnám. Minden pár ott lehet nála, és ha nem emelget sokat, akkor azt is el tudom képzelni, hogy setekkel is csak calloz a flopon.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ilyen ellen teljesen jó a nagyobb 3bet ha egyszer úgyse dob rá. Nyilván őt mindig értékért fogjuk 3betelni.
      Flop cbet ok és mivel cbetre se dob nyilván lesznek nála floatok is jócskán. Most ellene kivételesen szóba jöhet a turn ch/c river ch/F játék, mert riveren nagyon passzív. Szóval ha betel is blöffből turnön, ő nem nagyon fogja folytatni riveren. Persze itt a nagy 3bet és a nagy cbet miatt elég rosszul alakult a stack-pot arány, szóval attól is függ mekkorákat betel.
      Így játszva riveren ch/F. Ő szinte biztos nem fog gyengébbel betelni.

Eredeti hozzászólás: dzsoji01
      Nem is nagyon tudok olyan lapot mondani ami preflop megadott és ezen a floppon dobni fog.(22-55 talán)
      Egyrészt telibe is találhatta a flop(settek,T8),pocketet nem dob(88,TT,JJ,QQ,AA),
      kiscsillió GS,pár+GS,overcardok BD flösshúzóval lehet nála amit szintén nem dob.
      Ezt a részt nem értem. Miért akarnánk dobatni bármit is amikor KK-t tartunk? Ezzel az a cél, hogy fizessen a gyenge kezeivel. Szóval nem értem az érvelést.

üdv, pborisz