[SH] NL50 AKs

• 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      CO statjait, és BB squeeze statját nem adtad meg, de 4-handed játékban szerintem 3betelnék CO-ra, vagy miután megadtál, akkor visszaemelnék a squeezre-re, és betenném még 160bb-ért is.

Ahogy játszottad, nekem tetszene a flop call, turn call, river fold line. Tipikus 2barrel arc, riveren a barrel és az agresszió is nagyon alacsony, szóval nem várnám, hogy még 100bb-t ránkpushol gyengébb handdel / blöffből. Ráadásul a board sem alakult jól blöffölésre.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      CO statjait, és BB squeeze statját nem adtad meg, de 4-handed játékban szerintem 3betelnék CO-ra, vagy miután megadtál, akkor visszaemelnék a squeezre-re, és betenném még 160bb-ért is.

Ahogy játszottad, nekem tetszene a flop call, turn call, river fold line. Tipikus 2barrel arc, riveren a barrel és az agresszió is nagyon alacsony, szóval nem várnám, hogy még 100bb-t ránkpushol gyengébb handdel / blöffből. Ráadásul a board sem alakult jól blöffölésre.
      Egyetértek! Riveren simán ch/F-on lennék.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0

Szia!

A PF döntéshez mindenképpen szükséges lenne CO statja is, de nekem nincs bajom 160bb deepen a callal.
      Postflop gondolattokkal viszont egyetértek. Ezt riveren dobni kell.

üdv, pborisz