Honlap és a biztonság

• Mentalog
      Mentalog
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.26, Hozzászólások: 335
      Sziasztok,

Mostanság kicsit ráálltam a biztonság témára.
      Körbenéztem egy csomó honlapon is. Megrökönyödve tapasztaltam, hogy a Pokerstrategy honlap nem használ titkosítást, amikor bejelentkezik az ember. (httpS).
      Ugye ilyenkor szépen plain textben utazik a jelszó az Interneten. Innen már csak egy retardált nem képes a jelszavakat ellopni.

Kérdésem az lenne, hogy van-e tervezet és ha van, akkor mikorra várható biztonságos hozzáférés a honlaphoz. (Mert ugye egyébként a felhasználónév és a valós ember összerendelésére nagy hangsúlyt fektet az oldal. Itt viszont kicsit lyukas a védelem. Mondjuk inkább azt, hogy a házfalakat is kibontottuk.)

(Persze valós, hogy túl sok (pokeres) dolgot nem lehet kezdeni egy lopott jelszóval, de akár már idióta fórumbejegyzések írása más nevében bőven elég, hogy kényelmetlen helyzetbe hozzon bárkit.)

Üdv,
      Mentalog.
  • 1 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia Mentalog,

Köszönjük, hogy megosztottad a véleményed velünk egy nagyon fontos témában. Sajnos nem tudok ehhez pontosabb választ adni, ezért kérlek fordulj bizalommal az ügyfélszolgálatunkhoz. Amennyiben nem sikerül nekik azonnal válaszolni, továbbítani fogják kérdésed az illetékes személynek/személyeknek.

Üdv.
      kisike