[SH] Nl50 Aj

• Lucker101
      Lucker101
      Bronz
      Regisztrált: 2013.05.01, Hozzászólások: 6
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($55.04)
      Hero ($51.66)
      UTG ($59.88)
      UTG+1 ($50)
      CO ($62.58)
      BTN ($17.80)

Dealt to Hero J:spade: A:club:

fold, fold, CO raises to $1.50, fold, fold, Hero raises to $4.75, CO calls $3.25

FLOP ($9.75) 3:diamond: A:heart: 5:spade:

Hero checks, CO checks

TURN ($9.75) 3:diamond: A:heart: 5:spade: 6:diamond:

Hero checks, CO bets $6.50, Hero calls $6.50

RIVER ($22.75) 3:diamond: A:heart: 5:spade: 6:diamond: 4:club:

Hero checks, CO bets $13, Hero calls $13

22/17/4 CO steal 29 F3bet 60 (10) AF34 15 42 WTSD 24 W$SD 67 350 hand fcbet normalpotba 45% (11)

Flopon azért nem cbetelem mert nem tudok értékért betelni és a blöföltetésbe több EV láttam.
      Ezért ch/caloztam ami utólag nem tetszik mert minden párt mögém paszol riveren.
      Ez a line mennyire játszható?
      Vagy mi lenne a legjobb Bet flop Bet turn river ch/f?
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Eredeti hozzászólás: Lucker101
      Flopon azért nem cbetelem mert nem tudok értékért betelni
      Vagyis azt gondolod, hogy nem ad meg gyengébb Ax-el preflop? Akkor miért 3beteltél?
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Peflop csak megadnék. Flopon hacsak nincs info, hogy sokat betel missB-re, akkor inkább cBetelnék, mert alacsony a F2cB statja és szerintem megad minden közepes párral, talán gyengébb Ax-el lehet BDFD-vel is. Turn ch/C, és river ch/F-ra állnék be alapjáraton (persze ilyen AFQ-val lehet már turnon ch/F-on lennék ha betel a passz után).

Flop x/x után turnon mindenképpen hívok.

Így játszva meg elég neccesnek érzem, de mégis inkább a fold felé hajlok (úgy gondolom minden set ott lehet nála), jobb, Ax-ek, talán pár sor is és ami a legfőbb, hogy ilyen AFQ-val szerintem nem hív turnolt FD-t -amit riveren blöffölhetne, ezért kb. csak value-ra tenném, de lehet tévedek és mert alulreppeltük a kezünket, ez így is sima Call a riveren.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ellene AJ-val értékért 3betelsz, hiszen eddig nem sokat dobált a 3betre. Szóval ezt a flopot kb. mindig cbetelned kell, hiszen normál pontban se dobál sokat cbetre, akkor itt se fog valószínűleg. Turnön folytatnám és river ch/F. Elég alacsony a turn agressziója, szóval ellene szerintem nem jó a turn ch/c ha cbeteltünk.
      Így viszont hogy flopon nem cbeteltél, megadnék turnön és riveren is.

üdv, pborisz