[SH] Nl50 Ak

• Lucker101
      Lucker101
      Bronz
      Regisztrált: 2013.05.01, Hozzászólások: 6
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($57.20)
      Hero ($51.25)
      UTG ($67.05)
      CO ($51.06)
      BTN ($29.65)

Dealt to Hero A:club: K:diamond:

fold, fold, fold, SB raises to $1.22, Hero raises to $4, SB calls $2.78

FLOP ($8) 6:spade: 9:spade: Q:spade:

SB checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.50

TURN ($17) 6:spade: 9:spade: Q:spade: 3:diamond:

SB checks, Hero bets $10.50, SB calls $10.50

RIVER ($38) 6:spade: 9:spade: Q:spade: 3:diamond: 8:heart:

SB checks, Hero bets $32.25 (AI),

SB 31/28 50 hand van róla amikor játszottuk még kevesbb volt ezért nem írok semmilyen statot.

Flopon beteltem hogy minden AIR handejét el dobja.
      Turnön hogy 1+FD nélküli kezeket.
      Riveren meg betoltam mert sett nem lesz nála, mert vissza tolja, szóval amivel meg tud adni az kész flösh, de véleményem szerint azzal is vissza tolja mert ha le jön még 1 :spade: az meg öli az akciót, szóval riveren a range kb besült FD+1 pár.
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.330
      Eredeti hozzászólás: Lucker101
      Riveren meg betoltam mert sett nem lesz nála, mert vissza tolja, szóval amivel meg tud adni az kész flösh, de véleményem szerint azzal is vissza tolja mert ha le jön még 1 :spade: az meg öli az akciót, szóval riveren a range kb besült FD+1 pár.
      Persze végig lehet tolni ezt a boardot, de két problémát látok, egyrészt equitynk nem nagyon van, másrészt meg semmit nem tudunk róla.

Abban igazad van, hogy erős kezekkel vlszleg visszaemelt volna, de lássuk be te sem reprezentálsz túl széles range-et, QQ+/AQ/flössök leginkább. És könnyen lehet, hogy hiába mérted fel jól a range-ét (TP, TP+FD), ő nem dob el egy KQ/QJ/QT-t itt.

Szóval ismeretlen ellen inkább megspórolnám a varianciát, és checkelnék flopon, vannak ennél jobb kezek a range-emben, hogy blöfföljek, nem ezt használnám rá.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Persze végig lehet tolni ezt a boardot, de két problémát látok, egyrészt equitynk nem nagyon van, másrészt meg semmit nem tudunk róla.

Abban igazad van, hogy erős kezekkel vlszleg visszaemelt volna, de lássuk be te sem reprezentálsz túl széles range-et, QQ+/AQ/flössök leginkább. És könnyen lehet, hogy hiába mérted fel jól a range-ét (TP, TP+FD), ő nem dob el egy KQ/QJ/QT-t itt.

Szóval ismeretlen ellen inkább megspórolnám a varianciát, és checkelnék flopon, vannak ennél jobb kezek a range-emben, hogy blöfföljek, nem ezt használnám rá.
      Egyetértek!
      Az volt az 1. gondolatom, hogy ismeretlen, fogalmam sincs hogyan reagál akár egy cB-re és ezért már a flopon inkább csak kikérném az ingyen lapot.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Eredeti hozzászólás: Lucker101

Szia!

Tökéletesen egyetértek

üdv, pborisz