ilyenkor mi van??

• 46 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Ha elvesztetted akkor nincs pénzed...
      Amúgy pénz nélkül tudsz Freerollozni, vagy csinálhatsz egy Depositot és lesz is pénzed. A 100$ bónuszt megéri kijátszani!
      Ha nem játszod ki, akkor nem történik semmi (vagyis elveszik a 100$).
    • pokerasz
      pokerasz
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.21, Hozzászólások: 21
      köszi a gyors választ. akkor freerolozok inkább.mert annyi pénzem ni9ncs h pókerra is befizessek:)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von pokerasz köszi a gyors választ. akkor freerolozok inkább.mert annyi pénzem ni9ncs h pókerra is befizessek:)
      Próbálkozz meg a mondd el barátodnak programmal.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von pokerasz hello all!
      azt szeretném kérdezni hogy ha elveszítettem az 50 dolcsi kezdőtőkét akkor mi van?Freroolokat kell küldenem vagy van e vmi utó biz basz?
      Csak nem vesztetted el az 50$-t? (nagyon remélem) vagy csak ez egy általános kérdés volt?
    • Hilts
      Hilts
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.09, Hozzászólások: 16
      Tiszteletem mindenkinek!
      Hozzáértőbbek segítségét kérném!
      Mosz kezdtem az oldalon,és úgy veszem észre,hogy a kezdő kvíz a kezdők ellen van!!!!!!!!!!!!!!!!
      Másodszorra buktam el rajta,holott tisztában vagyok a póker szabályaival,és szerintem azok a példák amiket az oldal ír,éles játékban k*rvára nem lesznek hasznosak,hiszen ott majd improvizálni kell,nem betanult példákra hagyatkozni!!!!!!!!
      Szeretnék játszani,de így nem lehet.
      Ráadásul a rontott kvíz után a hibáimat sem tudom meg........................

Kérem akinek módjában,áll segítsen,ill.okosítson ki.

Köszönöm,és további jó játékot mindenkinek
    • Hilts
      Hilts
      Bronz
      És még egy észrevétel: sok kvízkérdés megoldása NINCS benne a függelékekben!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehát akkor ,,ilyenkor mi van??"
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      A PS-nek nagyon sok tagja van, az összes tag megtudta oldani a kvízt. A kvíz nem nehéz, én elsőre átmentem.
      Ha nem tudod megoldani, és felmérni a bizonyos helyzeteket, akkor nincs értelme belevágnod!
    • Hilts
      Hilts
      Bronz
      Köszönöm a ,,segítséget"

Szerintem az élesben történő játékoknak semmi közük a kvízben feltett kérdésekhez.(Pl: mikor megyünk all-in-re,mikor hányszoros tétet teszünk,mikor emelünk 0.65-tel............)
      Egyébként pedig,ha a kvíz végén megtudnám a rossz válaszaim helyes megoldásait,talán már én is átmentem volna(lehet hogy itt még nem hallottak az ember a hibáiból tanul nevezetű bölcsességről)És ha mindez nem lenne elég,jónéhány kérdésre NINCS BENNE a válaz a függelékben!!!!!!!!!!!

Végezetül: kezdő létemre játszottam már tapasztaltabb ellenfelek ellen(olyan ellen is,aki keményen pókerzett pénzért is)még is nyertem jónéhányszor.
      És nem holmi betanult f*szság miatt,hanem a gyors helyzetfelismerés,improvizáció és józan paraszti észnek köszönhetően.

Ennyit akartam,elnézést a zavarásért.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Ne is haragudj, de most mit vártál? Hogy valaki majd megoldja helyetted a kvízt? Ha erre sem vagy hajlandó, akkor Viszlát! :evil:
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Hilts: Minden helyzetben van optimális döntés, a cikkek meg a KKT ezt javasolják. Ezeket nem árt tudnod, mivel sokszor játszol olyan ellenfelek ellen, akikről semmit nem tudsz. Jó dolog a megérzésre hagyatkozni, de amíg a 6. érzéked nem jobb, mint a matematika illetve a gyakorlati tapasztalatok, érdemes betanulni azt a pár alaplépést.

Szerintem is meg lehet oldani a kvízt, mivel szerencsére sokunknak sikerült. Azt javaslom, hogy az "én tisztában vagyok ezekkel" hozzáállást tedd kicsit félre, mert csak hátráltatni fog. Voki aláírása szerintem elég találó ide.

Talán neked is segíthet, ami nekem: én első próbálkozásra többet bajlódtam azzal, hogy kitaláljam, hogy a magyar kifejezések mit takarnak, mint hogy mi a helyes válasz, mert én még angolul tanultam meg az alapfogalmakat. Ha esetleg nálad is ez a helyzet, akkor próbálkozz meg az angol nyelvű kvízzel. Csak vigyázz, ne megoldás közben váltsd át, mert akkor úgy jársz, mint én és kezdheted előről ;)
    • Hilts
      Hilts
      Bronz
      Nem,nálam nem a nyelvvel van a probléma.
      Hülyén érzem magam, hogy megint leírom,de sok kérdésre nincs megoldás a függelékekben!(Kerestem,többször,hiába.)Tényleg nem kötözködni akarok,ez az igazság.Nem jókedvemben találok ki ilyet,meg nem is azért,mert nincs jobb dolgom.
      És végül egy konstruktív javaslat a pokerstrategy-nek: klassz lenne,ha a kvízek végén látnám az elért pontszámomat,ill.hogy mik voltak a jó ill.rossz válaszaim!!!!!
      Egyelőre csak egy tanulj tovább felirat jelenik meg............................
    • sat777
      sat777
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.05, Hozzászólások: 52
      Ember olvasd el azt a pár cikket és kész. Nem pont ugyanazok a kérdések vannak néha,de ha felfogtad ami le van írva akkor nem lesz probléma.
      Én se aszerint jáccom,de 50$-t megér. Ha meg nem,akkor ott a cashier,ott csak a bankártyaszámot kell kitölteni és már játszhatsz is.
    • malic
      malic
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.20, Hozzászólások: 349
      Szerintem nem nehéz a kviz, én anno mindenféle pókeres irodalom olvasása nélkül megcsináltam elsőre...
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Original von Hilts Köszönöm a ,,segítséget"

Szerintem az élesben történő játékoknak semmi közük a kvízben feltett kérdésekhez.(Pl: mikor megyünk all-in-re,mikor hányszoros tétet teszünk,mikor emelünk 0.65-tel............)
      Egyébként pedig,ha a kvíz végén megtudnám a rossz válaszaim helyes megoldásait,talán már én is átmentem volna(lehet hogy itt még nem hallottak az ember a hibáiból tanul nevezetű bölcsességről)És ha mindez nem lenne elég,jónéhány kérdésre NINCS BENNE a válaz a függelékben!!!!!!!!!!!

Végezetül: kezdő létemre játszottam már tapasztaltabb ellenfelek ellen(olyan ellen is,aki keményen pókerzett pénzért is)még is nyertem jónéhányszor.
      És nem holmi betanult f*szság miatt,hanem a gyors helyzetfelismerés,improvizáció és józan paraszti észnek köszönhetően.

Ennyit akartam,elnézést a zavarásért.
      Olvasd csak el a cikkeket...... Hidd el nem véletlenül van!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Hilts Nem,nálam nem a nyelvvel van a probléma.
      Hülyén érzem magam, hogy megint leírom,de sok kérdésre nincs megoldás a függelékekben!(Kerestem,többször,hiába.)Tényleg nem kötözködni akarok,ez az igazság.Nem jókedvemben találok ki ilyet,meg nem is azért,mert nincs jobb dolgom.
      És végül egy konstruktív javaslat a pokerstrategy-nek: klassz lenne,ha a kvízek végén látnám az elért pontszámomat,ill.hogy mik voltak a jó ill.rossz válaszaim!!!!!
      Egyelőre csak egy tanulj tovább felirat jelenik meg............................
      Mit értesz függelék alatt? Érdekelne, hogy szerinted mi nincs benne?

Szerintem igenis hasznos dolgok vannak benne, de ha te el se olvasod, akkor honnan tudod, hogy nem azok.

Egyszer végig kell olvasni rendesen az egészet, utána kvíztöltögetés közben visszakeresni a válaszokat, ha máshogy nem megy.

Ha még a rossz válaszokat is megmutatná az már túl egyszerű lenne ;)
    • Lizardy
      Lizardy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.04, Hozzászólások: 2.325
      .
    • fulldog
      fulldog
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.12, Hozzászólások: 329
      Benike???
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      ajánlom az FL kvizt az sokkal egyszerübb mint az nl :D

de viccen kívül az nl nem sikerül 2jára sem az fl meg rögtön sikerült
    • Puszu
      Puszu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.28, Hozzászólások: 40
      Nem is tudom mit mondjak erre?

Nekem sem sikerült elsőre a kvíz, sem másodjára, sem harmadjára, de a következőre megoldotta. Igenis el kell olvasni a cikkeket, szerintem ez a minimum, ha már 50$-t hozzádvágnak. Vokrugynak teljesen igaza van, ha még erre sem vagy képes, akkor szerintem ne is próbálkozz itt.

Képzeld én is elveszítettem a kezdőtőkét, bánkódtam is miatta, de csak saját magamat okoltam. Ott van a "Mondd el barátodnak" lehetőség én is így szereztem még 50$-t, azóta 330-on vagyok. Meg kell becsülni ezt az oldalt, sok ember fáradozik azon, hogy a tudását, véleményét megossza más emberekkel, segítve őket a pókertudásuk fejlődésében.

Na csak ennyit akartam mondani.