[SH] NL10 AQo

• Corvus80
      Corvus80
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.15, Hozzászólások: 525

turn bet vs missed cbet :100

Full Tilt, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (CO): $10.32 (103.2 bb)
      BTN: $10 (100 bb)
      SB: $2.07 (20.7 bb)
      BB: $1.68 (16.8 bb)
      MP: $10.27 (102.7 bb)

Preflop: Hero is CO with A Q
      MP folds, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, SB calls $0.35, BB calls $0.30

Flop: ($1.60) 8 4 Q (4 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $1.20, BTN calls $1.20, 2 folds

Turn: ($4) Q (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.33, Hero calls $2.33

River: ($8.66) 2 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $4.01, Hero calls $4.01

Results:
      $16.68 pot ($0.83 rake)
      Final Board: 8 4 Q Q 2
      Hero mucked A Q and lost (-$7.94 net)
      BTN showed 4 4 and won $15.85 ($7.91 net)

Flop: miután megadott!: TT-88,44,AQs,A8s,KQs,QTs+,KQo,QJo

Turn: agresszív, is meg mindig emel ha kihagyom a cbetet.

River: 88,44,AQs,KQs,QTs+,KQo,QJo
  • 6 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Sokszor 2.8k hand alatt sem áll be az a stat, szerintem ez a 100% tuti variancia

Az a baj, hogy itt 4way flop cbetet sosem fog airrel floatolni, és az egész range eléggé Qx heavy lesz, amiknek a jó részét a riveren már úgyis mögécheckeli, mert te sem fogsz pl egy KQ-nál rosszabbal megadni

Szerintem ez a turn bet/river bet a részéről sosem air, a value range pedig kb AQ/88/44 : S
      Feltételezve, hogy hibázhat, és így, hogy nem is hív olyan nagyot szerintem közeli odds call lehet ez a river, de amivel így betel, az tuti erősebb lesz, mint amivel egy kisebb vbetet adna a riveren. Szal nálam ez turn bet, river bet, ilyen fél pot körüli méretezéssel turn, és 1/3 pot körül riveren talán <- ez a river vbet is elég közeli lesz már a 4way cbet miatt, és lehet, hogy jobb lenne ch/f...
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Hi
      Itt nagyon light egy river raise? Nem nagyon cold callozik bb-bol igy q8 q4 nem lesz nala viszont hatha rabeszeli magat egy callra valami rosszabb q-val.

Szerk: kozben megneztem equilabban es meg akkor is hatranyban vagyunk ha az osszes kq-val megad, kell az osszes qj is h plusszos legyen. Gondolom mivel 3 q is kint van keves kombo lehet nala a 6 set-hez kepest...
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Mi az a gyengébb river Q ami bet/calloz a riveren egy 4way cbet call, majd turn bet után?
      Szerintem kb az is kérdéses, hogy betel-e gyengébb Q-val itt, megadni egy raiset tuti, hogy nem fog.
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Igazad van, az vhogy kimaradt h 4way kassza :facepalm: de egyebkent is ugy tunik hu sem jo otlet
    • iamachicken
      iamachicken
      Platina
      Regisztrált: 2010.09.16, Hozzászólások: 4.437
      turn bet
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Sziasztok,

Jó kis hand...

Multiway van itt soha nem lesz air a range, a turn range mindig Qx, és full, nagy ritkán JJ...

TT-88-ban gondolom a 99-et nem értetted bele...

Ezt mondtam már szerintem, de a bet vs missed cbethez vegyük hozzá mindig, hogy mennyit dob a flopon és 70% fold to flop cbet az nagyon sok, kb csak TP-vel és jobbal és egy két erős drawwal jut turnig, tehát nem az a floatolós típusnak néz ki...

A range, amivel kifizet
      {88,44,AQs,KQs,QhJh,AQo,KQo}
      Egy suited Qx-et tettem bele...

Ez szerintem tipikusan olyan szitu, hogy bet bet shove river... És nem azért mert elől vagyunk a range ellen, hanem mert ez a legpluszevesebb line...

Ha riveren csekkelünk, akkor legtöbb KQ, QJ mögénk csekkel, míg ha betelünk ezek nagyrészével callozni fog, tehát több value jön a shoveból mint a x/c-ből, x/f-ni meg nem igazán tudunk... Ha csak AQ-kat betel és egy két KQ-t akkor is oddsunk lesz... Draw meg nincs kinn.

A river raise imho nagyon rossz:)

Gl,
      L.