[SH] Nl10 Jj

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      A flop fold nem tudom, jó lett volna-e ellene, a 47 hand-ből csak azt tudom felmérni, hogy egy fish, az ilyenek 99-el is megcsinálják gyakran a raise-t, vagy A5-tel is azt gondolják néha, hogy verik az AK-mat és raise-elniük kell. Persze 60%-ban call-ozik, lehetett nála valamilyen 8-as is, de úgy éreztem, a bubi párat gyenge lenne eldobni rögtön ellene. Talán a turn fold lett volna a legjobb? Vagy nem tudom...

Az elemzést előre is köszönöm.
      üdv,
      Zsoooolti

Villain AFQ-ja 45.

Boss No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Boss Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP ($10)
      Button ($14.70)
      Hero (SB) ($11.54)
      BB ($1.40)
      UTG ($10.64)

Preflop: Hero is SB with J, J
      1 fold, MP checks, Button calls $0.10, Hero bets $0.55, 1 fold, MP calls $0.50, 1 fold

Flop: ($1.30) 8, 5, 8 (2 players)
      Hero bets $0.90, MP raises $1.80, Hero calls $0.90

Turn: ($4.90) 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets $2.50, Hero calls $2.50

River: ($9.90) Q (2 players)
      Hero checks, MP bets $5.10 (All-In), Hero folds

Total pot: $9.90

Results below:

MP didn't show
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Szia,

Ekkora fishnek az életben nem dobok ilyen linera...
      (tudom én vagyok CS)...

Valszeg flop call, és turnon betsize, lap döntés...

Ezen a turnon konkrétan visszapusholok mert riveren ennyi infóból kellemetlen callunk lesz minden flushon Q+ -n...

Így játszva river call és note... Q totál blank, ha néha Qx-el raisel a flopon, akkor 22-44 is fog és ugyanígy végig lövi, plusz akkor minden Ax, Kx is játszhat így, amik szintén blöffölhetnek szóval semmit nem változtat a Q valójában (A, K rosszabb lenne)...

Csak ugye azért is inkább turn shove, mert annyira nem ismerjük villiant, hogy képes-e végigvinni a blöffjeit, mert ha riveren leáll a blöfföléssel és mi nem tudjuk ezt akkor csak jobb handeket fogunk kifizetni, viszont drawk adják shovet turnon...

Gl,
      L.