[SH] NL50 A3s

• DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $54.33 (108.7 bb)
      CO: $57.25 (114.5 bb)
      BTN: $80.05 (160.1 bb)
      Hero (SB): $50 (100 bb)
      BB: $67.20 (134.4 bb)

Preflop: Hero is SB with 3 A
      3 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) 4 5 A (2 players)
      Hero checks, BB bets $2, Hero calls $2

Turn: ($7) 6 (2 players)
      Hero checks, BB bets $5.50, Hero calls $5.50

River: ($18) 5 (2 players)
      Hero checks, BB bets $13.25, Hero ???

BB: http://pbrd.co/1a8BrGd

Nem akartam cbetelni, mert csak szűkítem a rangét vele, 2 utca vbet meg nincs benne, de bvb nem is akarom blöffbe fordítani flop cbet, turn x/folddal, úgyhogy 2 utca check/callt jobbnak láttam. River?
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      elég nehezek ezek a szituk nekem is. Sokat segíthet ha van vmi note róla szettől nem igazán félnék, mert ő azokkal 44-66 3betelne így ránézésre. Erősebb Ax 78s lehetséges.

Riveren infó nélkül általában fold. Ő itt elég sokat betel mcbt után, úh fájdalommal az arcomon kinyögném a callt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Flopon elég sokat betel miss cbetre, szóval ok a ch/c ellene. A későbbi utcákon viszont már nem a miss cbet statokra hagyatkoznék, mert pl. a river ugye nagyon alacsony, de az a stat inkább azt mutatja, hogy a kihagyott river cbetekre hogyan reagál. Márpedig olyan ritkán lesz, hogy Te 3 utca ch/c-t játszol.
      Szóval a későbbi utcákon én már ekkora minta alapján az agressziót nézném (ami riveren is magas), a cbet szokásait (abból is látszik, hogy minden utcát erősen tol) és végül a wtsd w$sd párost, ami azt mutatja, hogy túl agresszív és túl sokat blöfföl. Ezért alacsony a wtsd és alacsonyabb a w$sd is.
      Szóval ellene lazán adom a 3 utcát végig.

üdv, pborisz